Fame MMA 6 - WYNIKI WALK. Kto wygrał na Fame MMA 28.03.2020?

2020-03-28 23:34 RW
Fame MMA 6 - WYNIKI WALK. Kto wygrał na Fame MMA 28.03.2020?
Autor: YouTube.com/Fame MMA Fame MMA 6 - WYNIKI WALK. Kto wygrał na Fame MMA 28.03.2020?

Fame MMA 6 - WYNIKI WALK NA ŻYWO podrzucamy na ESKA.pl. Wszystko z myślą o osobach, które z różnych przyczyn nie mogły oglądać gali. W starciu wieczoru Zusje z Linkimaster, ale w oktagonie również Marcin Najman z Piotrem Piechowiakiem. Kto wygrał na Fame MMA 6 28 marca 2020? Poznajcie listę zwycięzców na ESKA.pl

FAME MMA 6 - wyniki walk na żywo przydadzą się osobom, które nie mogły śledzić gali. Dowiecie się, kto, w jaki sposób i w której rundzie wygrał oraz przegrał swoje starcie. Jakie są wyniki Fame MMA 6? Odpowiedź to pytanie podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Gala Fame MMA 28.03.2020 odbyła się w studiu telewizyjnym. W walce wieczoru Zusje w swoim debiucie podjęła Linkimaster. W karcie walk znalazł się również Marcin Najman, którego rywalem był Piotr Piechowiak.

FAME MMA 6 - WYNIKI NA ŻYWO: walki ONLINE 28.03.2020. Kto wygrał na Fame MMA? [RELACJA]

Saleta o ofercie walki w FAME MMA i werdykcie Szpilka-Radczenko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fame MMA 6 - WYNIKI WALK

Maciej Szewczyk - Dawid Ambroziak - wygrana po niejednogłośnej decyzji.
Alan Kwieciński - Arkadiusz Tańcula - jednogłośna decyzja sędziów.
Bartosz "Qbik" Kubik - Cyprian "Cypis" Racicki - duszenie zza pleców pod koniec pierwszej rundy.
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciek Rataj - Kasjusz Życiński wygrywa przez gilotynę w drugiej rundzie.
Jakub "Kubańczyk" Flas - Maciej "L Pro" Łapot - Kubańczyk zwycięża po duszeniu w parterze. 
Marcin Najman - Piotr Piechowiak - wygrana po nokaucie w pierwszej rundzie!
Wojtek Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki - wygrana w pierwszej rundzie po technicznym nokaucie!
Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Zuzje" Smogulecka (dawniej Luxuria Astaroth) - wygrana po jednogłośnej decyzji sędziów.

Marcin Najman - Piotr Piechowiak: WYNIK walki. Kto wygrał na Fame MMA 2020?

  • Linkimaster - Zusje: KOMENTARZE

LINKIMASTER: - Bardzo się cieszę, ponieważ moja przygoda dzisiaj z Fame MMA się nie kończy. Uważam, że ta walka mogła wyglądać lepiej. 

ZUSJE: - Tu się bije ciężko, myślałem, że będzie łatwiej. Wielkie brawa dla Marty, bo kondycyjnie była lepsza. Umiejętności mi nie zabrakło, ale ciężko mi się było odnaleźć się w oktagonie. Uważam, że jak na pierwszy raz bardzo dobrze sobie poradziłam. 

  • Wojtek Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki: KOMENTARZE

RAFONIX: - Myślałem, że będzie bardziej spokojnie, ale Wojtek nadawał tempo. Trochę wyczekiwał moment, musiał mnie zbadać, ale co nie udało się i tyle. Nie będę zrzucał winę na niższy wzrost i wagę, ale mam za małe doświadczenie. Muszę podjąć pracę nad sobą, bo walczyłem tak jakoś... po prostu. Nie jest to mój koniec Fame MMA, nie zamierzam rezygnować, chyba że widzowie mnie nie będą chcieli.

WOJTEK GOLA: - Jak dostałem pierwszy cios, to mnie pobudził do większej agresji. Marcin ma twardą szczękę, bo nie mogę ścisnąć dłoni. Coś czuję tam jest grubo. Ten występ kosztował mnie wiele pracy, bo musiałem pogodzić organizację pracy, stres z tą sytuacją, a dodatkowo się przygotować do walki z ciężkim rywalem. Wszystkie dotychczasowe walki oglądałem. Najlepsza walka to Szewcu-Ambro, druga walka też niczego sobie. Cypis mnie najbardziej zaskoczył. Gościu będzie legendą internetu. On nie wyprowadził ciosów, a wygrał. 

Dziękuję, że w tych ciężkich czasach jesteście z nami. To było mega wyzwanie, dziękuję zawodnikom, ekipie. Dziękuję Krzysztofie Rozparze. Człowiek, bez którego by to nie powstało. Szacunek. 

  • MARCIN NAJMAN - PIOTR PIECHOWIAK: KOMENTARZE

MARCIN NAJMAN: - Silny chłopak. Nie udało mi się zastopować. Pędem Piotrek mnie przewrócił, ponieważ ja nie za dobrze się czuję w technikach parterowych. Myślę, że będę się z wami żegnał. Piotrkowi gratuluję. Trzymałem się siatki, ale cieszyłem się, że udało się to wybronić. Jeżeli zrobicie mi jakieś ładne pożegnanie, to jeszcze na jedną walkę się skuszę. 

PIOTR PIECHOWIAK: - Mocne ciosy Marcina, jako bokser nic dziwnego. To są małe rękawice także, co tu mówić. Myślę, że walka była przyjemna dla oka. Naderwałem pachwinę i powiem szczerze, jak tu upadłem, to był trzask. Na milion procent mam odnowioną kontuzję. Wygrałem, mam to w nosie, że jest ta kontuzja. Byłem przygotowany na parter i wiedziałem, że Marcin będzie chciał walczyć w stójce.   

  • KUBAŃCZYK - L-PRO: komentarze po walce

L-PRO: - Sędzia zachował się prawidłowo, dosiad był pełny i nie byłem w stanie z niego wyjść. W pewnym momencie mogłem lepiej się przyłożył. Pierwszy cios ładnie wszedł. Następna walka z Cypisem, gratuluję mojemu rywalowi, ale konflikt jest dalej. Nie mam kompleksów i pojawiłem się bez koszulki. Chcę być wzorem dla tych, którzy mają kompleksy. Czy chciałbym rewanżu z Kubańczykiem? Chciałbym najpierw z Cypisem, później z podobnym do siebie rywalem, a później rewanż z Kubą. 

KUBAŃCZYK: - Ogólnie chciałem tę walkę skończyć w stójce, ale było bardzo ślisko. Każde poślizgnięcie mogło drogo kosztować. Wjechałem w nogi, dawno nie robiłem parteru. Mogłem więcej się pośmiać, poświrować. Nienawidzę swojego rywala, ale szacunek. Nie czytam hejtu w internecie. Rozjechałem go tutaj. Mam nadzieję, że następnym razem będzie poważna bitwa.

  • DON KASJO - MACIEJ RATAJ: KOMENTARZE PO WALCE

DON KASJO: - Nie jestem słaby w parterze, tak jak niektórzy sądzą. Niech Marcin Najman się zastanowi, gdzie chce walczyć. Jak chcą, to zapraszam teraz do oktagonu też Tańculę i Ambroziaka. Nie jestem teraz zmęczony.  

MACIEJ RATAJ: - Wydolnościowo czuję się strasznie. W pierwszej rundzie się wypompowałem, nie pamiętam połowy drugiej rundy. Wszystko robiłem w amoku. Nie miałem siły gardy trzymać, dlatego uciekałem w parter, by złapać tlen. Nie jestem zadowolony z tej walki. Może teraz zawodnik z niższej półki. 

  • CYPIS - QBIK: KOMENTARZE PO WALCE

QBIK: - Jestem wkurzony, bo nie wykorzystałem okazji, ale mam co chciałem. Gratulacje dla Cypisa, bo schudł i szacunek pomimo tego co gadał na mnie. Fajna zabawa. Zabrakło kondycji. Nasz konflikt z Cypisem jest zakończony. Pomimo trudnej sytuacji w kraju, mamy nadzieję, że daliśmy wam dużo radości.

CYPIS: - Biegłem na Qbika na początku, bo jak on mnie zaczął torpedować, to pierwsze co, to chciałem się poddać. Położyć na plecy. Chcę podziękować Qbikowi, bo się przygotował i pozdrawiam jego trenerów. Walka w oktagonie, to jest taki stres, wielki podziw dla mojego rywala. On mnie tak uderzył, że mi się mózg załączył. Jeszcze tyle słów z rzędu nie powiedziałem. 

  • MACIEJ SZEWCZYK - DAWID AMBROZIAK: KOMENTARZE PO WALCE

Maciej Szewczyk: - Brak obycia w klatce zdecydował, że przegrałem. Mam nadzieję, że serca nie zabrakło. Mam nadzieję, że dostanę jeszcze jedną propozycję i pokaże się z jeszcze lepszej strony.

Dawid Ambroziak: - Po pierwszym ciosie, po którym poleciałem na deski, źle się to zaczęło, bo wyszedłem zdekoncentrowany. Wiedziałem jednak, co się dzieje, nie było aż tak źle po tym ciosie. 

  • ARKADIUSZ TAŃCULA - ALAN KWIECIŃSKI: KOMENTARZE PO WALCE

Arkadiusz Tańcula: - Następny w kolejce Don Kasjo? Zapraszam do walki!

Alan Kwieciński: - Muszę na spokojnie zobaczyć tę walkę, byłem lepszy. Nie czuję się przegrany i liczę na jak najszybszy rewanż. Wyszedłem do walki nierozgrzany. Co tu dużo mówić, policja zatrzymała mnie przed przyjazdem tutaj.

Najnowsze