Fame MMA 6 odbędzie się mimo restrykcji rządu! Organizatorzy komentują

2020-03-28 12:53 RW
Fame MMA 6 odbędzie się mimo restrykcji rządu! Organizatorzy komentują
Autor: Tomasz Kudala/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 6 odbędzie się mimo restrykcji rządu! Organizatorzy komentują

Fame MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem! Organizatorzy nie zamierzają przerywać przygotowań do zbliżającej się gali, w której udział weźmie m.in. Marcin Najman. Jak sprawę komentują organizatorzy? Jak zareagowali na nowe zalecenia rządu? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl!

Fame MMA 6 nie jest odwołane! Gala Fame MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem, co zaskoczyło wielu internautów. Wszystko po wiadomości, jaka pojawiła się we wtorek, 24 marca 2020 roku. Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki, tego dnia, podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej ogłosił wprowadzenie nowych wytycznych mających na celu uchronić społeczeństwo przed pandemią koronawirusa. Podsumowanie wszystkich ograniczeń pojawiło się na oficjalnej stronie ministerstwa i tam też czytamy: - Nowe przepisy zakazują także wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań. Będziesz mógł się jednak spotykać z najbliższymi. 

Fame MMA 6 ODWOŁANE? KOMENTARZ

Fani na profilu Fame MMA na Facebooku, tuż po wprowadzeniu przez rząd nowych restrykcji mających na celu walkę z koronawirusem, zaczęli się zastanawiać, czy wydarzenie w ogóle się odbędzie. W końcu jednym z ograniczeń, o których poinformował premier Mateusz Morawiecki, jest zakaz wszelkich zgromadzeń, spotkań i imprez, a bez wątpienia Fame MMA jest imprezą. Jak komentuje to organizator? Administrator konta Fame MMA na Facebooku odpowiedział osobom, które twierdzą, że wydarzenie powinno zostać odwołane:

Produkcja telewizyjna jaką jest gala FAME MMA 6 NIE JEST ZGROMADZENIEM PUBLICZNYM :) Tak samo jak zgromadzeniem publicznym nie jest funkcjonowanie sklepu czy zakładu produkcyjnego.

FAME MMA wygra z KORONAWIRUSEM? Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fame MMA 6 - koronawirus

Organizatorzy Fame MMA już 10 marca, czyli chwilę po pierwszej konferencji dotyczącej koronawirusa, zmienili format wydarzenia. Dostosowano się wówczas do zaleceń i poinformowano o tym, że Fame MMA 6 odbędzie się bez udziału publiczności. Cztery dni później ogłoszono, że bez udziału fanów, odbędzie się konferencja prasowa przed galą. Tak też było, o czym przekonaliśmy się 22 marca. Wtedy też wiceprezes Fame MMA, Krzysztof Rozpara, poruszył kilka istotnych kwestii. Jedną z nich jest przeniesienie gali z częstochowskiej hali do studia telewizyjnego. Skomentował również kwestię imprez masowych i zgromadzeń publicznych

Istotne jest tutaj określenie 'zgromadzenie publiczne' odpowiednie ustawy definują, czym jest zgromadzenie publiczne: - To zgrupowanie nieokreślonych imiennie osób. Czyli jest to miejsce dla osób postronnych, gdzie nie mamy kontroli, kto tam przebywa. W takiej sytuacji ograniczenie do 50. osób nas nie dotyczy. To nie jest zgromadzenie publiczne.

Najnowsze ustalenia, które będą obowiązywać od 25 marca, mówią o tym, że jest absolutny spotkań, imprez czy zebrań. Przemieszczać się będzie można jedynie w grupie do dwóch osób. Ograniczenia w przemieszczaniu nie dotyczą również osób, które chcą uczestniczyć w wydarzeniach o charakterze religijnym. Tutaj jednak wprowadziliśmy kolejną ważną zasadę. W mszy lub innym obrzędzie religijnym nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób – wyłączając z tego osoby sprawujące posługę.

Najnowsze