Fame MMA 6 - Lexy Chaplin zawalczy na gali? Jest KOMENTARZ Youtuberki

2020-01-14 15:06 PO
Lexy Chaplin
Autor: https://www.instagram.com/p/BtRUjeIFq_U/ Lexy Chaplin /Screen z profilu na instagramie Lexy Chaplin

Wojtek Gola zdradza kulisy przygotowań do walki Fame MMA 6, opowiada o zarobkach najbardziej rozpoznawalnych uczestników, a także wykonuje telefon do Lexy Chaplin, znanej Youtuberki z domu X i składa jej propozycję udziału w najbliższej gali. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Fame MMA 6 - kto walczy na gali? Chętnych do pojawienia się w okrągłej klatce jest coraz więcej. W serwisie YouTube na kanale Pudelka pojawił się odcinek, w którym głównym gościem był Wojtek Gala. Mężczyzna swoją sławę zawdzięcza programowi Warsaw Shore. W pewnym momencie rozpoznawalność przyniosła mu szansę rozwoju w świecie show-biznesu. W 2018 roku razem z Michałem Baronem, znanym pod pseudonimem Boxdel, założył federację MMA, w której walczą celebryci, raperzy, a także influencerzy! Z każdą galą było coraz goręcej, a poziom walk stawał się coraz wyższy. Mimo, że jest wiele chętnych osób, które z chęcią podjęłyby się walki w oktagonie, Wojtek wykonał telefon do znanej Youtuberki, Lexy Chaplin i zapytał czy to właśnie ona nie chciałaby wziąć udział w wydarzeniu. Lexy nie byłaby pierwszą influencerką, która zadebiutowałaby w takim przedsięwzięciu. W przeszłości w oktagonie pojawiła się już Lil Masti, Marta Linkiewicz i kilka innych rozpoznawalnych kobiet ze świata internetu.

Lexy Chaplin - kim jest?

Lexy Chaplin to 21-letnia popularna Youtuberka, która na swoim kanale ma ponad pół miliona subskrybentów i kojarzona jest również na innych social mediach. Nagrywa content lifestylowy i mieszka wraz z całą ekipą innych, rozpoznawalnych Youtuberów w słynnym domu X. Po usłyszeniu propozycji Wojtka Gali dziewczyna początkowo zaśmiała się i zapytała czy ma z kimś na pieńku. W ostateczności odmówiła udziału w gali, argumentując to bardzo słabą kondycją. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
koszulka z dad Post udostępniony przez Lexy👼🏽 (@lexychaplin)
Najnowsze