Fame MMA 6 - konferencja 2 ODWOŁANA czy PRZENIESIONA! A co z galą?!

2020-03-28 12:54 RW
Fame MMA 6 - konferencja 2 ODWOŁANA! A co z galą?!
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 6 - konferencja 2 ODWOŁANA! A co z galą?!

Konferencja 2 Fame MMA 6 odwołana czy przeniesiona?! W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego postanowiono podjąć decyzję w sprawie nadchodzącej gali i wydarzeń jej otaczających. Oficjalne stanowisko organizatora, jak i więcej szczegółów podrzucamy na ESKA.pl!

Fame MMA 6 - konferencja odwołana czy przeniesiona?! Pierwsza decyzja pojawiła się po godzinie 10:00, 14 marca. Organizatorzy poinformowali o tym, że konferencja Fame MMA 6 jest odwołana. Chwilę po godzinie 16:00 pojawiły się nowsze wieści mówiące o tym, że spotkanie z bohaterami szóstego wydania gali jest przeniesione na inny termin. W najnowszym oświadczaniu, czytamy: - W związku z ogłoszeniem stanu wyjątkowego uznaliśmy, że najlepszym wyjściem będzie przełożenie jutrzejszej konferencji na 22-ego marca. Sytuacja jest bezprecedensowa i zmienia się z minuty na minutę. Jednocześnie pragniemy Was zapewnić, że robimy wszystko, by gala FAME MMA 6 odbyła się 28 marca, oczywiście bez udziału publiczności. Na tym etapie zaawansowania projektu, odwoływanie lub przesuwanie eventu wiąże się z daleko idącymi konsekwencjami dla zawodników i dla nas - organizatorów.

Są osoby, które zastanawiają się czy w ogóle będzie można zobaczyć walki na Fame MMA 6. Z pierwszych komunikatów wynika, że gala odbędzie się zgodnie z planem. Nie jest to jednak takie oczywiste, ponieważ Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki wprowadził w Polsce stan zagrożenia epidemiologicznego. Oznacza to między innymi czasowe ograniczenie funkcjonowania określonych instytucji, zakładów pracy, czasowe ograniczenie określonego sposobu przemieszczania się, a także zakaz organizowania widowisk i innych zgromadzeń ludności. Napisaliśmy do organizatora Fame MMA z prośbą o oficjalne stanowisko w tej sprawie. Czekamy na odpowiedź i gdy tylko ją otrzymamy - poinformujemy Was o dalszych decyzjach. 

Na profilu Fame MMA na Facebooku pojawiła się także informacja:

Wiemy, że konieczne są zmiany i ta gala pod wieloma względami będzie inna (brak publiczności, nowa formuła prezentacji i wprowadzenia zawodników do oktagonu itp.), ale jesteśmy pewni, że zarówno team realizacyjny, jak i zawodnicy zrobią wszystko, by dostarczyć Wam niezapomnianych emocji!

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fame MMA 6 - konferencja odwołana?

Fame MMA to wydarzenie, które przyciąga rosnącą uwagę publiczności. Widzowie z coraz większą chęcią oglądają same walki, ale również konferencje prasowe, na których dzieje się bardzo dużo. Za nami pierwsza konferencja z udziałem m.in. Marcina Najmana, Kubańczyka i Linkimaster, podczas której nie zabrakło zgrzytów i niespodziewanych momentów. Jednym z nich była przepychanka pomiędzy L-Pro a Cypisem. Organizatorzy jeszcze kilka tygodni temu zapowiadali, że podczas drugiej konferencji będzie jeszcze ciekawiej. Tym czasem, 14 marca po godzinie 10:00 poinformowano nas: 

Szanowni Państwo,
w związku z informacją podaną przez Pana Premiera Mateusza Morawieckiego podczas wczorajszej konferencji o wprowadzeniu zakazu wszelkich zgromadzeń powyżej 50 osób zmuszeni jesteśmy odwołać niedzielną konferencję.
Więcej informacji podamy w najbliższych dniach.

Fame MMA 6 - konferencja przeniesiona

Wiadomość o tym, że konferencja prasowa została odwołana straciła ważność 6 godzin później, kiedy poinformowano, że spotkanie bohaterów szóstej edycji Fame MMA zostanie przeniesione na 22 marca. Odbędzie się ono bez udziału publiczności. Osoby, które zakupiły bilety na konferencję i samą galę Fame MMA 6 powinny otrzymać instrukcję na e-maila z dokładną procedurą dot. zwrotu wejściówek i odzyskania pieniędzy. 

Najnowsze