Fame MMA 5 - KONFERENCJA 2: KIEDY, GDZIE i o której godzinie?

2019-10-08 10:40 RW
Fame MMA 5 - KONFERENCJA 2: KIEDY, GDZIE i o której godzinie?
Autor: Tomasz Kudala/ REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 5 - KONFERENCJA 2: KIEDY, GDZIE i o której godzinie?

Fame MMA przyciąga uwagę internautów w całej Polsce. W czasie czterech ostatnich edycji dochodziło do elektryzujących starć celebrytów, youtuberów i znanych influencerów. Emocje towarzyszą kibicom w czasie samych starć, ale również poprzedzających je konferencji prasowych. Gdzie i kiedy odbędzie się druga konferencja przed Fame MMA 5? Datę i miejsce - poznacie na ESKA.pl!

Fame MMA 5 - KONFERENCJA 2: KIEDY, GDZIE i o której godzinie? Garść informacji, z myślą o fanach gali, podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Konferencja 2 Fame MMA przyciągnie równie dużą uwagę, co pierwsze medialne spotkanie. Wówczas byliśmy świadkami słownej rywalizacji pomiędzy Esmeraldą Godlewską a Eweliną Kubiak. Gorąco było również w czasie dyskusji Kruszwila z Mini Majkiem. Spokojem imponował Marcin Najman, który pod koniec października zmierzy się z Bonusem BGC.

Fame MMA 5 - KONFERENCJA 2: KIEDY, GODZINA

Organizatorzy mają nadzieję, że Fame MMA 5 konferencja 2 będzie cieszyć równie dużą oglądalnością, co relacja na żywo ze spotkania medialnego przed trzecią edycją tego gali z udziałem celebrytów. Wówczas, transmisja z wydarzenia na kanale Kruszwila na YouTube miała ponad 200 tysięcy wyświetleń. Kiedy druga konferencja Fame MMA 5? Data została ujawniona przez organizatorów. Spotkanie medialne odbędzie się 13 października o godzinie 18:00. 

KONFERENCJA 2 Fame MMA 5 - BILETY

Bilety na konferencję 2 Fame MMA 5 to koszt 30 złotych. Wejściówki uprawniające was do udziału w spotkaniu medialnym, które odbędzie się w Klubie Muzycznym B17 przy ulicy Bułgarskiej 17 w Poznaniu, możecie kupić na stronie internetowej ticketos.pl. Jeśli nie możecie nabyć wejściówek bądź być na miejscu w Poznaniu, możecie oglądać transmisję w internecie. Gdzie konferencja 2 Fame MMA 5 online? Transmisja odbędzie się na kanale Fame MMA TV na YouTube. 

Osoby powyżej 14 roku życia (ukończone w dniu wydarzenia) mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie. Osoby poniżej 14 roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej do tego uprawnionej. Opiekun również musi posiadać bilet.

Najnowsze