Fame MMA 4 - konferencja. Kiedy jest i gdzie się odbędzie?

2019-05-19 13:38
Fame MMA
Autor: East News / Mateusz Jagielski

Fame MMA to wydarzenie, które przyciąga uwagę internautów w całej Polsce. W czasie trzech ostatnich edycji dochodziło do elektryzujących starć youtuberów, celebrytów i influencerów. Gorąco jest podczas samych starć, ale również poprzedzających je konferencji prasowych. Gdzie i kiedy odbędą się spotkania publiczne z zawodnikami? Przyglądamy się tematowi na ESKA.pl

Fame MMA 4 - konferencje prasowe będą się cieszyć rekordową popularnością? Do pobicia jest wynik, który osiągnięto przeprowadzając relację na żywo ze spotkania medialnego przed trzecią edycją tego wydarzenia. Wówczas live z konferencji prasowej na kanale Lorda Kruszwila miał ponad 200 tysięcy wyświetleń. Doszło wtedy do ogłoszenia jednego z głównych starć wieczoru, czyli pojedynku Esmeraldy Godlewskiej z Martą Linkiewicz. I tym razem będzie bardzo emocjonująco!

Zobacz: Fame MMA 4 - kiedy czwarta odsłona gali?

Fame MMA 4 - konferencje

Fame MMA jest wydarzeniem, za które odpowiada Wojtek Gola i Maciej 'Boxdel' Baron. Wiadomo, że ponownie w klatce zobaczymy youtuberów, celebrytów i influencerów już 22 czerwca. Gala odbędzie się w hali w Częstochowie. Zawalczą na niej m.in. BOXDEL z Kubańczykiem, Medusa, którego rywalem będzie Knaziu oraz Ambro stanie naprzeciw Don Kasjo. Hitowo zapowiada się starcie Marty Linkiewicz z Lil Masti, która wcześniej była znana jako SexMasterka.

Pierwsza konferencja z udziałem bohaterów gali już w niedzielę, 19 maja o godzinie 18:00. Transmisja na kanale Fame MMA TV na YouTube. 

Najnowsze