FAME MMA 3: ZAWODNICY, KARTA WALK, JAKIE WALKI. Kto walczy na Fame MMA 3?

2019-03-30 14:59
FAME MMA 3 - walki, zawodnicy, karta walk. Kto walczy na Fame MMA 3?
Autor: fot. YouTube.com/FAME MMA (screen z filmu na YouTube: Zapowiedź FAME MMA 3) FAME MMA 3 - walki, zawodnicy, karta walk. Kto walczy na Fame MMA 3?

Fame MMA 3, czyli gala, podczas której po raz trzeci zmierzą się influencerzy, youtuberzy i celebryci. Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym powodzeniem, więc organizatorzy zaplanowali wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie. Jak wygląda karta walk? Kto walczy na gali? Przekonajcie się sprawdzając wszystkie szczegóły na ESKA.pl.

FAME MMA 3 - walki, zawodnicy i karta walk, to najważniejsze kwestie, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Kto walczy na Fame MMA 3? Walki, które zostaną zakontraktowane na pewno rozgrzeją publiczność w hali i widzów przed szklanymi ekranami. Organizatorzy wydarzenia, po udanej drugiej odsłonie Fame MMA, postanowili pójść o krok dalej. Zaplanowali galę w łódzkiej Atlas Arenie, która może pomieścić ponad 10 tysięcy osób! 

Przeczytaj: Fame MMA 3 - gdzie oglądać online? Cena PPV

Zobacz też: FAME MMA 3: Marta Linkiewicz - Esmeralda Godlewska. Walka na Fame MMA potwierdzona?

FAME MMA 3 - walki, zawodnicy, karta walk

Fame MMA to największe wydarzenie w Polsce z udziałem youtuberów i influencerów. Kto walczy pod koniec marca? Jakie starcia zobaczymy na żywo? Wszystkie walki zostały ogłoszone 20 lutego 2019. Potwierdzenie starcia Linkimaster z jedną z sióstr Godlewskich, otrzymaliśmy 24 lutego. Karta walk Fame MMA 3:

  • WALKA WIECZORU:

Szymon Kasprzyk ISAMU - Daniel Pawlak DEEJAYPALLASIDE 

  1. Dawid Malczyński MALCZYŃSKI - Amadeusz Roślik FERRARI
  2. Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Monika Esmeralda Godlewska
  3. Piotr Witczak BONUS BGC - Szymon Wrzesień TAXI ZŁOTÓWA
  4. Filip Marcinek FILIPEK - Patryk Karaś RYBA
  5. Dawid Ambroziak AMBRO - Kasjusz Życiński DON KASJO
  6. Krystian Wilczak KRYCHA - Bartek Brzeziński RUBY
  7. Bodychrist - Marcin Wójcik MNICH TERMINATOR
  8. Kamil Hassan HASSAN - Maksymilian Wiewiórka WIEWIÓR

Fame MMA 3 odbędzie się 30 marca 2019 w łódzkiej Atlas Arenie. Wejściówki dostępne są na stronie: famemma.ticketos.pl. Galę poprowadzi Pan Pawłowski, a walki komentować będą dla Was: Trybson i AdBuster. W Fame Studio pojawi się m.in. Marcin Różalski. W trakcie Fame MMA 3 odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze