FAME MMA 3: Godlewska - Linkiewicz. Walka na Fame MMA potwierdzona?

2019-02-21 16:12
FAME MMA 3 - Marta Linkiewicz vs Esmeralda Godlewska. Walka marzeniem internautów
Autor: fot. YouTube.com/FAME MMA (screen z filmu na YouTube: Zapowiedź FAME MMA 3) FAME MMA 3 - Marta Linkiewicz vs Esmeralda Godlewska. Walka marzeniem internautów

Fame MMA 3 zostało ogłoszone 12 lutego 2019 roku i od razu rozgrzało internautów. Kto walczy? Jak wygląda karta walk? Internauci spekulują, że dojdzie do starcia pomiędzy Martą Linkiewicz a Esmeraldą Godlewską. Czy tak się faktycznie stanie? Szczegóły na ESKA.pl.

FAME MMA 3: Marta Linkiewicz - Esmeralda Godlewska to walka, o której marzą internauci! Organizatorzy Fame MMA, czyli wydarzenia podczas którego dochodzi do starć youtuberów, influencerów i celebrytów, ogłosili trzecią odsłonę gali. Wiadomo już, że do oktagonu w łódzkiej Atlas Arenie wejdzie m.in. Dawid Malczyński, Piotr Witczak, znany internautom jako Bonus BGC oraz Szymon Kaspczyk aka Isamu. Potwierdzony jest właśnie również udział "bohaterki" wielkiego skandalu związanego z zespołem Rae Sremmurd. Linkiewicz, nazywana Linkimaster, zadebiutuje w okrągłej klatce.

Zobacz: FAME MMA 3 - BILETY. CENY, kategorie i gdzie kupić bilety na Fame MMA 3?

Przeczytaj też: FAME MMA 3 - WALKI, ZAWODNICY, KARTA WALK. Kto walczy na Fame MMA 3?

FAME MMA 3: Marta Linkiewicz - Esmeralda Godlewska

Walka Marta Linkiewicz - Esmeralda Godlewska to już jest hit, przynajmniej dla internautów. Starcie nie jest oficjalnie potwierdzone, więc póki co pojedynek to jedynie marzenie fanów. Choć wiele wskazuje na to, że organizatorzy wkrótce poinformują, że dojdzie do takiego pojedynku. Dlaczego? Wszystko za sprawą screenu, który pojawił się w sieci. Linkiewicz wrzuciła na Instagrama zdjęcie z Wojtkiem Golą - jednym z organizatorów FAME MMA - i miała oznaczyć Esmeraldę Godlewską, pisząc, że to z nią zmierzy się 30 marca. Niedługo później miała usunąć z opisu oznaczenie jednej z sióstr Godlewskich. Czyżby pospieszyła się z informacją?

FAME MMA 3: Marta Linkiewicz - Esmeralda Godlewska. Walka marzeniem internautów
Autor: Marta Linkiewicz/Instagram (screen) FAME MMA 3: Marta Linkiewicz - Esmeralda Godlewska. Walka marzeniem internautów
Najnowsze