Fame MMA 20 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame MMA 20 LIVE STREAM?

i

Autor: FAME MMA / Facebook / YouTube Fame MMA 20 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame MMA 20 LIVE STREAM?

TRANSMISJA

Fame MMA 20 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame MMA 20 LIVE STREAM?

2024-02-10 15:26

Fame MMA 20 PPV będzie cieszyć się dużą popularnością, a największą w dniu gali. Organizatorzy kolejny raz spełnili oczekiwania fanów zestawiając ze sobą topowych influencerów, znanych sportowców, ale również debiutantów. Jednym z najgorętszych zestawień w ostatnich miesiącach, jeśli chodzi o debiutantów jest walka Murcix vs Kozłowska. Panie nie mają konfliktu, ale obie wywodzą się z hitowego projektu Ekipa. PPV Fame MMA 20 wykupią także osoby, które nie mogą doczekać się turnieju. Ośmiu zawodników zawalczy o tytuł najlepszego zawodnika, ale przede wszystkim o 1,5 miliona złotych.

Spis treści

  1. Fame MMA 20 PPV: CENA. Ile kosztuje?
  2. Fame MMA 20 PPV - GDZIE OGLĄDAĆ?
  3. Fame MMA 20 PPV - JAK OGLĄDAĆ?

Fame MMA 20 PPV: CENA. Ile kosztuje PPV Fame MMA 20? Zastanawiacie się, gdzie kupić Fame MMA 20 PPV? A może szukacie instrukcji związanej z tym, jak wykupić PPV Fame MMA 20 online? Jeśli już teraz wiecie, że chcecie oglądać galę Fame MMA 20 w internecie na żywo, to nie zwlekajcie z kupnem licencji, by uniknąć później ewentualnych nerwów. Federacja, pod którą podpisuje się między innymi Wojtek Gola już niebawem może ogłosić, że liczba sprzedanych streamów jest rekordowa. Wszystko za sprawą tego, jak prezentują się zestawienia. Karta walk Fame MMA 20 zawiera kilkanaście pojedynków, które odbędą się w uwielbianej i bardziej emocjonującej formule K-1. Jedynie starcie Michała Pasternaka z Normanem Parke odbędzie się w MMA.

Fame MMA 20 - kiedy jest i kto walczy na jubileuszu? DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY

Borek zna już rywala Adamka w FAME! Opadną wam szczęki

Fame MMA 20 PPV: CENA. Ile kosztuje?

Cena Fame MMA 20 streamu live jest taka sama, jak miało to miejsce w przypadku poprzedniej gali tej federacji. Jubileuszowa odsłona uświetniona będzie przez pojedynki dobrze znanych osobowości, ale także debiutantów. W klatce zamelduje się Jakub Kosecki, który zawalczy z Łukaszem Tuszyńskim. Większe emocje wywołało zestawienie dziewczyn z projektu Dom Ekipy Friza. Marta Murcix Błoch z przytupem chce wejść do świata freakfightów pokonując byłą dziewczynę Mini Majka. Paulina Kozłowska mówiła o tym, że nie będzie łatwą przeciwniczką, bo trenuje już 3 lata. Jeśli wykupicie PPV Fame MMA 20 to zobaczycie przede wszystkim turniej z udziałem ośmiu zawodników. Walka finałowa odbędzie się o gratyfikację pieniężną w wysokości 1,5 miliona i dodatkowych 500 tysięcy złotych.

Ile kosztuje Fame MMA 20 PPV? Najtańszy pakiet kosztuje 39,99 złotych. W zamian dostajecie transmisję z gali w jakości 720p, dostępną na waszym koncie przez 24 godziny po wydarzeniu. Pakiet premium Fame MMA 20 live dostępny jest w cenie o 5 złotych wyższej. W zamian dostajecie dostęp do gali w jakości full HD, a także dostęp przed 168 godzin po wydarzeniu. 

Fame MMA 20 PPV - GDZIE OGLĄDAĆ?

Gdzie oglądać Fame MMA 20 PPV? Transmisja gali na żywo nie jest dostępna na platformach popularnych stacji, tak jak było to w przeszłości. Fame MMA 20 online możecie oglądać jedynie na oficjalnej stronie federacji. Tam będą dostępne różne streamy, w przypadku gdyby jeden z nich nie działał.

Fame MMA 20 PPV - JAK OGLĄDAĆ?

PPV Fame MMA 20 online to jedyna opcja, by przeżywać emocje z udziałem znanych gwiazd. Żeby wykupić dostęp trzeba założyć konto w serwisie Fame MMA TV. Na stronie głównej kliknąć "zaloguj" w górnym, prawym rogu, następnie kliknąć "rejestracja". Następnie trzeba podać adres e-mail, hasło, którym chcecie logować się w serwisie Fame, imię, nazwisko oraz narodowość. W ostatnim kroku trzeba przeczytać regulamin, wyrazić lub nie wyrażać zgody na wiadomości o charakterze marketingowym oraz potwierdzić przeczytanie regulaminu. Po poprawnym zalogowaniu, przed zakupem PPV Fame MMA 20, warto przetestować odtwarzacz. Jeśli wszystko działa poprawnie, musicie jeden z dwóch interesujących was pakietów.