Fame MMA 19 - kiedy jest, gdzie i kto walczy? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK]

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 19 - kiedy jest, gdzie i kto walczy? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK]

FREAK-FIGHTY

Fame MMA 19 - kiedy jest, kto walczy i gdzie? DATA, MIEJSCE, KARTA WALK

2023-09-02 16:57

Fame MMA 19 online i na żywo przyciągnie tysiące kibiców, którzy wiedzą, że przed nami kolejne elektryzujące wydarzenie. A to wszystko ze względu na mocne zestawienia, o których będzie bardzo głośno. Spodziewajcie się hitowych powrotów i zaskakujących debiutów. Jakie walki na Fame MMA 19? Kto walczy? Kiedy jest Fame MMA 19? W jakim miejscu? Ujawnimy te istotne informacje na naszej stronie.

Spis treści

 1. Fame MMA 19 - kiedy jest?
 2. Fame MMA 19 - gdzie jest?
 3. Fame MMA 19 - kto walczy?

Fame MMA 19 - kiedy jest? Gdzie się odbędzie? Zastanawiacie się, kto walczy na Fame MMA 19? Niewątpliwie to właśnie karta walk Fame MMA 19 wzbudza ogromne emocje i ciekawość wszystkich fanów najpopularniejszych influencerów. Kibice mają nadzieje, że po dobrej siedemnastej odsłonie, jeszcze lepszej osiemnastej edycji, otrzymają naprawdę znakomitą dziewiętnastą galę tej federacji. Liczą na debiuty niektórych gwiazd świata mediów, ale również na powroty. Wiele osób ma również nadzieję na jakieś nowinki. Być może walkę w zupełnie nowej formule? Zdecydowanie pojedynek np. trzech na trzech przyciągnąłby uwagę nowych widzów. 

Wyniki walk Fame MMA 18 na żywo. Kto wygrał na Fame MMA 20.05.2023? [WYNIKI]

Tańcula ma szalony pomysł na pojedynek na FAME MMA. Wyzywa kilku rywali na raz

Fame MMA 19 - kiedy jest?

Kiedy jest Fame MMA 19? Data gali oficjalnie została potwierdzona pod koniec lipca. Już wcześniej nieoficjalnie mówiło się o tym, że kolejne wydarzenie z cyklu Fame w 2023 roku będzie mieć miejsce na początku września. Tak też się stanie. Gala Fame MMA 19 odbędzie się 2.09.2023.

Fame MMA 19 - gdzie jest?

Gdzie jest Fame MMA 19? Miejsce wydarzenia to krakowska Tauron Arena. W przeszłości w tym obiekcie organizowane były gale: Fame MMA 17 z walką wieczoru Ferrari vs Łaszczyk, czy Fame MMA 14 z pojedynkiem Gimper vs Tromba.

Fame MMA 19 - kto walczy?

Karta walk Fame MMA 19 została ujawniona pod koniec lipca. Organizatorzy zestawieniami dostarczą ogromnych emocji, ale największe i najbardziej hitowe starcia będą chcieli zostawić na jubileuszową, dwudziestą odsłonę gali. W czasie dziewiętnastki do klatki powróci Marcin Wrzosek. PolishZombie stoczy rewanż z Piotrem Szeligą. Do klatki wraca też Marcin Majkut oraz Piotr Tyburski, który stoczy drugi pojedynek z Tomaszem Gromadzkim. Panowie ostatni raz spotkali się ze sobą w drugiej połowie lipca na gali Fame Friday Arena. Fame MMA 19 karta walk wygląda następująco:

 • Amadeusz Ferrari Roślik - Arkadiusz Tańcula
 • Marcin Xayoo Majkut - Franciszek Rusiecki (K-1, małe rękawice)
 • Alberto Simao - Paweł Tyburski (K-1, małe rękawice)
 • Kuba Nowaczkiewicz - Robert Karaś (Boks, małe rękawice)
 • Sebastian Fabijański - Filip Filipek Marcinek (K-1, małe rękawice)
 • Piotr Tybori Tyburski - Tomasz Zadyma Gromadzki (rewanż)
 • Marcin Polish Zombie Wrzosek - Piotr Szeli Szeliga (rewanż)
 • Przemysław Szyszka - Norbert Daszkiewicz
 • Klaudia Sheya Kołodziejczyk - Dominika Rybak
 • Natan Marcoń - Mariusz Hejter Słoński