Fame MMA 19 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 19?

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame MMA 19 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 19?

Freak fight

Fame MMA 19 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2.09.2023?

2023-09-02 16:56

Karta walk Fame MMA 19 - kto walczy na następnej gali? Jak wygląda karta walk Fame MMA 19 online? Włodarze przygotowali kolejne niespodzianki i jednocześnie dostarczą solidną dawkę rozrywki. Kolejny raz staną na wysokości zadania, by zestawić ze sobą topowych influencerów, którzy mają ze sobą największy konflikt lub po prostu ich walka będzie emocjonująca.

Spis treści

 1. Fame MMA 19 - karta walk, walki
 2. Fame MMA 19 - zawodnicy

Fame MMA 19 - karta walk, walki, zawodnicy. Jak wygląda karta walk Fame MMA 19? Zastanawiacie się, kto walczy na Fame MMA 19? Trzecia gala w 2023 roku dostarczy fanom pojedynków popularnych influencerów kolejnych emocji. Wszyscy liczą, że poziom będzie nieco wyższy niż miało to miejsce na siedemnastej i osiemnastej odsłonie wydarzenia. O to jednak nie trzeba się martwić, bo organizatorzy od zawsze robią wszystko, by każda kolejna gala była coraz lepsza. W trakcie osiemnastki zorganizowano mistrzowski pojedynek pomiędzy Arkiem Tańculą a Maksymilianem Wiewiórką. Odważono się także dać dwie walki na jednej gali Amadeuszowi Roślikowi. W karcie walk znalazły się także pojedynki kobiet. Ten najgorętszy to walka Linkiewicz z Brodnicką. A jak wygląda karta walk Fame MMA 19? Przygotujcie się na duże niespodzianki.

Fame MMA 21.07.2023 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO! Kto wygrał Fame MMA Friday?

FAME MMA Friday LIVE ONLINE - RELACJA NA ŻYWO. Fame MMA WYNIKI i SKRÓTY 21.07.2023 [WYNIKI LIVE]

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Fame MMA 19 - karta walk, walki

Już teraz możemy zapewnić, że bardzo dużo wydarzy się na Fame MMA 19. Karta walk ponownie wygląda doskonale i włodarze stanęli na wysokości zadania. Dużym szokiem było ogłoszenie starcia Krzysztofa Włodarczyka z Arkadiuszem Tańculą. Ostatecznie pięściarz, według relacji federacji, zrezygnował z tego starcia. Zaskoczeniem było też decyzja o szybko zorganizowanym rewanżu pomiędzy Piotrem Tyburskim a Tomaszem Gromadzkim. W rewanżu zobaczymy jeszcze Marcina Wrzoska i Piotra Szeligę oraz Pawła Tyburskiego i Alberto. Sama gala Fame MMA 19 na żywo odbędzie się 2 września 2023:

Fame MMA 19 KARTA WALK aktualizowana w tym miejscu:

 • Amadeusz Ferrari Roślik - Arkadiusz Tańcula
 • Marcin Xayoo Majkut - Franciszek Rusiecki (K-1, małe rękawice) 
 • Alberto Simao - Paweł Tyburski (K-1, małe rękawice)
 • Kuba Nowaczkiewicz - Robert Karaś (Boks, małe rękawice)
 • Sebastian Fabijański - Filip Filipek Marcinek (K-1, małe rękawice) 
 • Piotr Tybori Tyburski - Tomasz Zadyma Gromadzki (rewanż)
 • Marcin Polish Zombie Wrzosek - Piotr Szeli Szeliga (rewanż)
 • Przemysław Szyszka - Norbert Daszkiewicz
 • Klaudia Sheya Kołodziejczyk - Dominika Rybak
 • Natan Marcoń - Mariusz Hejter Słoński 

Fame MMA 19 - zawodnicy

Zawodnicy na Fame MMA 19 to doskonale znane gwiazdy, ale również debiutanci. Włodarze przyzwyczaili kibiców do tego, że praktycznie na każdej gali dają szansę nowym zawodnikom. Sporo mówiło się o tym, że do klatki wejdzie Wacław Osiecki. Wac Toja brawurowo wszedł do organizacji Fame MMA pokonując Sebastiana Fabijańskiego. Wiadomo już, że będziemy świadkami walki Marcina Wrzoska i jego rewanżu z Piotrem Szeligą. Zobaczymy także rewanż pojedynku, który emocjonował podczas pierwszej odsłony gali Fame Friday Arena. Piotr Tyburski zmierzy się z Tomaszem Gromadzkim. Do klatki wraca też Marcin Xayoo Majkut oraz Klaudia Kołodziejczyk, która zawalczy z Dominiką Rybak. Najbardziej elektryzować będzie jednak walka Amadeusza Ferrariego Roślika z Arkadiuszem Tańculą.