Fame MMA 17 - GODZINA. O której jest Fame MMA 17 O której pierwsza walka

i

Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 17: II Konferencja / FAME MMA Fame MMA 17 - GODZINA. O której jest Fame MMA 17 O której pierwsza walka

Fame MMA 17 - GODZINA. O której jest Fame MMA 17? O której pierwsza walka?

2023-02-03 10:52

Fame MMA 17 na żywo to gwarancja emocji od pierwszej do ostatniej walki. Przed nami dziewięć pojedynków z czego pięć odbędzie się w formule mieszanych sztuk walki, trzy w K-1 i jedno starcie w rzymskiej klatce. O której godzinie Fame MMA 17? Kiedy pierwsza walka 3 lutego 2023? Harmonogram do sprawdzenia na naszej stronie!

Spis treści

  1. Fame MMA 17 - o której godzinie?

Fame MMA 17 - godzina rozpoczęcia gali to jednocześnie start ogromnych emocji z udziałem topowych gwiazd federacji. Nic dziwnego, że tysiące osób poszukuje odpowiedzi o której jest Fame MMA 17, a także jest ciekawa, o której jest pierwsza walka. Gala 3 lutego 2023 roku obfituje w arcyciekawe zestawienia, które dostarczą ogromnych emocji. Na otwarcie wydarzenia zobaczymy starcie kobiet. Debiutująca Klaudia Kołodziejczyk zawalczy ze zdeterminowaną zawodniczką, która ma na koncie dwa zwycięstwa i aspiruje do walki o mistrzostwo. Mowa o Wiktorii Jaroniewskiej. Gala Fame MMA 17 na żywo to także niespodzianki. Na 10 dni przed wydarzeniem poznaliśmy szczegóły ukrytej walki. Marcin Rafonix Krasucki, który jeszcze niedawno robił furorę za sprawą kanału Chude Byki, zmierzy się z Mikołajem Magdziarzem, czyli byłym członkiem Ekipy Friza.

Fame MMA 17 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy 3.02.2023? [ROZPISKA]

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Fame MMA 17 - o której godzinie?

Organizatorzy Fame MMA podjęli decyzję, że gala odbędzie się w piątkowy wieczór. Oznacza to, że internauci całą sobotę i niedzielę będą przeżywać to, co wydarzyło się w Krakowie. O której godzinie Fame MMA 17? 3 lutego 2023 gala rozpocznie się o 19:30. Wtedy rozpocznie się transmisja ze studia, które poprowadzi DeejayPallaside. Jednocześnie poznamy opinie ekspertów w studio. O 20:00 nastąpi oficjalne otwarcie. PPV Fame MMA 17 warto kupić wcześniej, by mieć pewność, że zdążycie na pierwszy pojedynek. 

PPV Fame MMA 17 LIVE - TRANSMISJA Fame MMA STREAM [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

Sonda
Fame MMA 17 - która walka jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE