Fame MMA 16 KONFERENCJA 1 online. Kiedy jest, gdzie się odbędzie i kto się pojawi?

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 16 KONFERENCJA 1 online. Kiedy jest, gdzie się odbędzie i kto się pojawi?

Fame MMA 16 konferencja 1 ONLINE. Kiedy jest, o której godzinie i kto się pojawi?

2022-09-26 10:22

Konferencja Fame MMA 16 online jest gwarancją ogromnych emocji z udziałem głównych bohaterów wieczoru. To właśnie oni, w czasie medialnego spotkania stoczą pierwszą walkę na słowa i spróbują poprowadzić grę psychologiczną, by przestraszyć swojego oponenta. Kiedy oglądać konferencję Fame MMA 16? Transmisja konferencji Fame MMA 16 online jest w PPV czy za darmo? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je na naszej stronie.

Spis treści

  1. Fame MMA 16 konferencja: kiedy jest?
  2. Fame MMA 16 konferencja: GODZINA
  3. Fame MMA 16 konferencja: kto będzie? [GWIAZDY]

Fame MMA 16 - konferencja 1 online będzie cieszyć się dużą oglądalnością. Skąd ta pewność? Zawsze konferencje Fame MMA mają kilkaset tysięcy widzów w czasie rzeczywistym, więc z góry można zakładać, że tak będzie i tym razem. Szczególnie dlatego, że karta walk Fame MMA 16 jest mocna i zaskakująca. Zobaczymy kilku debiutantów, którzy sprawdzą się w zupełnie nowej dla siebie roli. Oglądalność medialnego spotkania będzie też okazją, by poznać opinie poszczególnych osobistości na swój temat. Zrodziło się kilka realnych konfliktów, o które będą pytać prowadzący, czyli Hubert Mściwujewski i Sylwester Wardęga. Konferencja Fame MMA 16 na żywo będzie też idealnym momentem, by ogłosić wszystkie zestawienia, jakie czekają na nas podczas listopadowej gali w Gliwicach.

tak MIESZKAJĄ gwiazdy FAME MMA [LINKIMASTER, NITROZYNIAK] | ESKA XD - Hotplota #44

Fame MMA 16 konferencja: kiedy jest?

Konferencja prasowa jest już stałym punktem gal freak-fightowych. Zawsze odbywają się dwa medialne spotkania, a w czasie których zawodnicy próbują wzajemnie się sprawdzać, testując psychikę. Kiedy jest konferencja Fame MMA 16 online? Transmisja zaplanowana jest na poniedziałek 26 września 2022, czyli na ponad miesiąc przed galą. 

Fame MMA 16 konferencja: GODZINA

O której Fame MMA 16 konferencja? Godzina rozpoczęcia jest taka sama, jak miało to miejsce przy okazji konferencji przed czternastą i piętnastką odsłoną gali. Widzowie oglądający wydarzenie zostaną powitani oficjalnie o godzinie 20:00. 

Fame MMA 16 konferencja: kto będzie? [GWIAZDY]

Konferencja Fame MMA 16 to swego rodzaju walka pomiędzy zawodnikami, ale na słowa! Bój na argumenty kolejny raz stoczy Marcin Dubiel, który wraca po wygranej z Kacprem Błońskim. Jego przeciwnikiem będzie członek Ekipy Friza, Mateusz Tromba Trąbka. Pierwszy raz na panelu konferencyjnym, a później w okrągłej klatce sprawdzi się Patryk Bandura Bandurski!

Fame MMA 16 - DATA, BILETY, KARTA WALK, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 16?

Sonda
Marcin Dubiel - Mateusz Tromba Trąbka: kto wygra na Fame MMA 16?