FAME MMA 14 NIE DZIAŁA transmisja i stream live online się zacina? Dlaczego? Co robić?

i

Autor: FAME MMA FAME MMA 14 NIE DZIAŁA transmisja i stream live online się zacina? Dlaczego? Co robić?

FAME MMA 14 NIE DZIAŁA transmisja i stream live online się zacina? Dlaczego? Co robić?

2022-05-14 20:11

Fame MMA 14 nie działa? Transmisja Fame MMA 14 na żywo nie chce się włączyć i strona ciągle się wczytuje? Co się stało, że Fame MMA 14 maja 2022 online nie działa i nie ma obrazu? Jak należy postąpić w tej sytuacji? Jeśli zmagacie się z problemami związanymi z transmisją wydarzenia, to instrukcję krok po kroku podrzucamy specjalnie dla Was!

Spis treści

  1. Fame MMA 14 stream live nie działa - transmisja

FAME MMA 14 stream NIE DZIAŁA - live online i transmisja Fame MMA PPV w TV PPV. Dlaczego? Zastanawiacie się, dlaczego Fame MMA stream live 2022 i w TV nie działa? Co się stało, że nie ma obrazu z Fame MMA 14.05.2022? Wiele osób może zadawać sobie te pytania, ale tylko wtedy, gdy ich sprzęt nie jest kompatybilny. Choć po stronie technicznej, za którą odpowiada federacja wszystko jest w porządku, to jednak serwery często mogą nie wytrzymywać dużego przeciążenia. To normalna sprawa, dlatego organizatorzy zawsze proszą, by wykupić licencję dużo wcześniej, a nie w dniu gali. Zdenerwowanie osób jest duże, ponieważ karta walk Fame MMA 14 wygląda ciekawie i wiele osób mogło mieć problem z zakupem. W jednej chwili, w jednym momencie, czyli na kilka chwil przed galą internauci decydują się na wykupienie PPV. Co należy zrobić, jeśli Fame MMA 14 live stream online nie działa? Niewątpliwie instrukcja krok po kroku przyda się osobom, które uważają, że transmisja Fame MMA 14 nie działa tak jak powinna.

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 27.08.2022?

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Fame MMA 14 stream live nie działa - transmisja

Fame MMA 14 stream live nie działa, czyli nie widzisz obrazu, a słyszysz dźwięk i przyciski odtwarzacza. W takiej sytuacji musisz sprawdzić, czy włączyłeś transmisję na urządzeniu, które spełnia wymagania techniczne. Jeśli tak, to spróbuj użyć innej przeglądarki lub ponownie podłączyć wyświetlacz. Niektórzy mogą się skarżyć, że transmisja Fame MMA 13 live się zacina, a obraz cały czas buforuje. Federacja Fame MMA na swojej oficjalnej stronie internetowej famemma.tv podała, że w większości przypadków dotyczy to waszego połączenia z internetem. Zanim złożycie reklamację warto sprawdzić jakość połączenia internetowego za pośrednictwem stron do tego służących np. speedtest. Jeśli wszystko wygląda dobrze, to zresetujcie swój router.

Technicy Fame MMA poinformowali, że aby transmisja Fame MMA działała poprawnie należy mieć stałe łącze o przepustowości 10 Mbps. W przypadku, jeśli łączycie się przez WIFI np. laptopem, czy tabletem, to usiądźcie jak najbliżej routera, by zwiększyć zasięg i jakość połączenia. Ważne jest również to, by wyłączyć wszystkie programy typu AdBlock.

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?

KOMPUTERY STACJONARNE

  • Powstrzymanie się od korzystania z innych aplikacji podczas odtwarzania Treści Cyfrowych
  • System operacyjny: zaktualizowany do najnowszej wersji Windows 10 lub macOS 10.
  • Minimalne wymagania sprzętowe: procesor min. 1,6GHz, pamięć RAM min. 8GB.
  • Przeglądarka: najnowsza wersja Chrome / Safari / Edge (chromium). Bezproblemowy odbiór nie jest też gwarantowany na przeglądarkach innych niż wcześniej wymienione.
  • Minimalne parametry przeglądarki internetowej: włączona obsługa plików “cookies”, włączona obsługa Java Script, Video HTML5.

URZĄDZENIA MOBILNE

  • Powstrzymanie się od korzystania z innych aplikacji podczas odtwarzania Treści Cyfrowych
  • System operacyjny: Android 9+ lub iOS 13+.
  • Przeglądarka: najnowsza wersja Chrome / Safari / Edge (chromium) / Instagram / Facebook.Bezproblemowy odbiór nie jest też gwarantowany na przeglądarkach innych niż wcześniej wymienione.

URZĄDZENIA SMART TV

  • Obecnie nie jest gwarantowany bezproblemowy odbiór na urządzeniach Smart TV. Jeśli jest to możliwe przed zakupem licencji należy dokonać odtworzenia testowego materiału na docelowym urządzeniu.