Fame MMA 14 - kiedy jest, o której godzinie i kto walczy? [KOLEJNOŚĆ WALK]

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 14 - kiedy jest, o której godzinie i kto walczy? [KOLEJNOŚĆ WALK]

Fame MMA 14 - kiedy jest, o której godzinie i kto walczy? [KOLEJNOŚĆ WALK]

2022-05-14 10:06

Kiedy jest Fame MMA 14? O której godzinie? Kto walczy na Fame MMA 14? Internauci zadają takie pytania, bo są przekonani, że będzie to jedna z najbardziej emocjonujących gal w historii. Topowe gwiazdy internetu wejdą do klatki i zmierzą się ze sobą, by udowodnić swoją wyższość. Kto wygra na Fame MMA 14? Oczywiście ten lepiej przygotowany, który uczciwie przepracował okres przygotowawczy i nie da się zaskoczyć rywalowi podczas walki. Garść najważniejszych szczegółów zebraliśmy w jednym miejscu.

Spis treści

 1. Fame MMA 14 - kiedy jest?
 2. Fame MMA 14 - o której godzinie?
 3. Fame MMA 14 - kto walczy? [KOLEJNOŚĆ WALK]
 4. Fame MMA 14 - kolejność walk

Fame MMA 14 - kiedy jest, o której godzinie i kto walczy? Internauci z dużą niecierpliwością czekają na Fame MMA 14. Data została ujawniona na początku roku. Kiedy jest Fame MMA 14? O której godzinie start Fame MMA 14? Kto walczy na Fame MMA 14? Nie brakuje opinii, że karta walk Fame MMA 14 to najlepsza karta, jaka do tej pory została ustalona przez organizatorów. W walce wieczoru Tromba z Ekipy Friza spróbuje pokonać legendę polskiego internetu, Gimpera. Fagata natomiast po ostatniej internetowej dramie spróbuje szybko rozprawić się z Moniką Kociołek. Będziemy również świadkami drugiej w historii gali walki w klatce rzymskiej. Wejdzie do niej Piotr Szeliga, który już w pierwszej bokserskiej rundzie zrobi wszystko, by znokautować Normana Parke. Druga i trzecia runda odbędzie się na zasadach boksu.

Fame MMA 14 stream na żywo. Gdzie kupić i ile kosztuje PPV Fame MMA 14? [LIVE]

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Fame MMA 14 - kiedy jest?

Kiedy jest Fame MMA 14Data wydarzenia została ogłoszona na początku roku, choć uległa ona delikatnej zmianie. Czternasta odsłona gali federacji odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia 2022. Będzie to druga gala Fame MMA w tym roku, a nieoficjalnie mówi się, że Fame MMA 15 odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Fame MMA 14 - o której godzinie?

O której godzinie rozpocznie się Fame MMA 14? Godzina gali 14.05.2022 powinna zostać zapisana w kalendarzu lub jako przypomnienie przez wszystkich fanów takich gwiazd, jak Alan Kwieciński, Mateusz Trąbka, Tomasz Działowy czy Monika Kociołek. Start Fame MMA 14 14 maja o godzinie o godzinie 20:00.

Fame MMA 15: DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 15?

Fame MMA 14 - kto walczy? [KOLEJNOŚĆ WALK]

Karta walk Fame MMA 14 sprawi, że na ciele wielu osób pojawi się gęsia skórka. Najbardziej emocjonująco zapowiada się pojedynek Tromby z Gimperem, a także starcie Piotra Szeligi z Normanem Parke. Emocje wzbudza także starcie o pas Fame MMA. Krystian Wilczak spróbuje odebrać mistrzowski tytuł Maksymilianowi Wiewiórce. Na samym początku gali zobaczymy jednak inne, emocjonujące walki. W pierwszej kolejności Laluna zmierzy się z Weroniką Jaroniewską.

Fame MMA 14 - kolejność walk

 1. Wiktoria Jaroniewska - Katarzyna Laluna Alexander
 2. Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński
 3. Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński
 4. Mateusz Fit Lovers Janusz - Adam Aj Josef
 5. Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: walka o pas w kategorii do 77 kilogramów
 6. Piotr Szeliga - Norman Parke: K1, rzymska klatka
 7. Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event
 8. Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: Co-main Event
 9. Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: WALKA WIECZORU
Sonda
Tromba vs Gimper - kto wygra?