Fame MMA 14 - do której godziny trwa? Kiedy koniec Fame MMA 14?

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 14 - do której godziny trwa? Kiedy koniec Fame MMA 14?

Fame MMA 14 - do której godziny trwa? Kiedy koniec Fame MMA 14?

2022-05-14 16:55

Fame MMA 14 to ogromne emocje z udziałem 18 głównych gwiazd wieczoru, czyli zawodników walczących w oktagonie. Do okrągłej klatki powróci Agata Fąk, która zmierzy się z Moniką Kociołek. Będziecie także świadkami debiutu Mateusza Trąbki z Ekipy Friza oraz Tomasza Działowego, jednego z najpopularniejszych Youtuberów. Od której do której Fame MMA 14 maja 2022? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Fame MMA 14 - do której godziny trwa?

Fame MMA 14 - do której godziny trwa? Zastanawiacie się, kiedy koniec Fame MMA 14? Nic dziwnego, ponieważ wiele osób zadaje takie pytanie ze względu na trwającą w tym samym czasie Eurowizję. Podczas konkursu, który odbywa się w Turynie reprezentant Polski, uwielbiający MMA Krystian Ochman, muzycznie rywalizuje o zwycięstwo. Niektórzy chcieliby zobaczyć chociaż wyniki Eurowizji, dlatego pytanie o to do której godziny trwa Fame MMA 14 jest jak najbardziej zasadne. Na gali zobaczymy w sumie dziewięć elektryzujących pojedynków, w tym pojedynek Tromby z Gimperem, Fagaty z Moniką Kociołek, czy chociażby Piotra Szeligi z Normanem Parke. Właśnie ci ostatni zawodnicy zawalczą w dwóch różnych formułach. Pierwsza runda odbędzie się w boksie, a druga i trzecia w MMA. Wszystko to w uwielbianej przez kibiców rzymskiej klatce!

Fame MMA 14 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 14.05.2022?

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Fame MMA 14 - do której godziny trwa?

Fame MMA 14 maja 2022 na żywo przyciągnie przed ekrany telewizorów, smartfonów, czy tabletów i laptopów setki tysięcy osób. Organizatorzy zdecydowali, że gala rozpocznie się o godzinie 20:00. Z przerwami zobaczymy dziewięć walk i godzina zakończenia wydarzenia jest zależna od tego, jak będą one przebiegać.

Ile kosztuje PPV Fame MMA 14? Jaka jest CENA Fame MMA PPV 14.05.2022?

To do której godziny jest Fame MMA 14 nie jest oficjalnie znane i nawet włodarze nie są w stanie podać dokładnego czasu. Trzeba się jednak przygotować, że koniec Fame MMA 14 nastąpi tuż po północy. Ogłoszenie wyników Eurowizji również będzie mieć miejsce o tej godzinie.

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?