Fame MMA 14 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 14?

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 14 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 14?

Fame MMA 14 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 14?

2022-05-14 14:32

Fame MMA z każdą kolejną galą wkracza na nowy poziom. Po trzynastej odsłonie wydarzenia, czas na czternastą odsłonę, która niewątpliwie wywoła duże emocje. Kiedy jest Fame MMA 14? Kto walczy na następnej gali? Przybliżamy najważniejsze szczegóły w jednym miejscu!

Spis treści

 1. Fame MMA 14 - data: kiedy jest gala?
 2. Fame MMA 14 - lista walk

Fame MMA 14 - data: kiedy jest gala? Kto walczy na Fame MMA 14? Internauci liczą, że każde następne wydarzenie sygnowane logo popularnej federacji będzie lepsze od poprzedniego. Z każdą galą jest to coraz trudniejsze, ponieważ liczba popularnych gwiazd walczących we freak-fightowych imprezach jest coraz krótsza. Kibice nie wątpią jednak, że Boxdel i Wojtek Gola znajdą kolejne pomysły, by uświetnić Fame MMA. W marcu, w karcie walk znaleźli się debiutanci, tacy jak Nitrozyniak czy Unboxall, ale również doświadczeni zawodnicy, jak Adrian Polak, Amadeusz Roślik, Marta Linkiewicz, czy Popek Monster, któremu odnowiła się kontuzja nadgarstka. Jak wygląda karta walk Fame MMA 14? Walka wieczoru to pojedynek pomiędzy Trombą z Ekipy Friza a Gimperem. Przed obroną pasa stanie w kategorii do 77 kilogramów stanie Maksymilian Wiewiórka. Jego rywalem będzie zawodnik mający najlepszy bilans w Fame MMA, Krystian Krycha Wilczak. W klatce zobaczymy również Fagatę, czyli Agatę Fąk w starciu z Moniką Kociołek.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Fame MMA 14 - data: kiedy jest gala?

Kiedy jest Fame MMA 14? Organizatorzy zdecydowali, że w 2022 roku odbędą się w sumie cztery gale. Druga z czterech zaplanowana jest na 14 maja, a odbędzie się ona w krakowskiej Tauron Arenie.

Fame MMA 14 - lista walk

Karta walk Fame MMA 14 jest kompletna. Głównym bohaterem gali miał być Adrian Polański, który miał się zmierzyć z Amadeuszem Roślikiem. Panowie mają zaległy pojedynek w K1, w rzymskiej klatce, ale organizatorzy doszli do wniosku, że to jeszcze nie czas i pora. Kto walczy na Fame MMA 14? W walce wieczoru zobaczymy jednak Mateusza Trombę Trąbkę z Ekipy Friza, a jego rywalem będzie Tomasz Gimper Działowy. W oktagonie zamelduje się również Agata Fagata Fąk, Monika Kociołek, a także Sergiusz Nitro Górski, który powróci do klatki po dwóch miesiącach od ostatniego pojedynku. Jego rywalem jest Marcin Majkut, znany bardziej jako Xayoo.

Karta walk Fame MMA 14 - lista:

 • Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: WALKA WIECZORU
 • Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: Co-main Event
 • Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event
 • Piotr Szeliga - Norman Parke: K1, rzymska klatka
 • Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: walka o pas w kategorii do 77 kilogramów
 • Robert Karaś - Adam Aj Josef
 • Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński 
 • Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński
 • Katarzyna Laluna Alexander - Klaudia Sheeya Kołodziejczyk 

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, koty, wzrost, zarobki, partnerka, tatuaże, kiedyś

Sonda
Fame MMA - czy brakowałoby ci tego wydarzenia?