Fame MMA 10 - DATA, WALKI, MIEJSCE, ZAWODNICY. Kiedy jest się odbędzie Fame MMA 10?

Fame MMA 10 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy jest i gdzie Fame MMA 10?
Autor: FAME MMA Fame MMA 10 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy jest i gdzie Fame MMA 10?

Fame MMA 10 - data, miejsce, walki i bilety, to istotne kwestie, które najbardziej interesują polskich fanów śledzących poczynania gwiazd w popularnej federacji. Kiedy jest Fame MMA 10? Gdzie się odbędzie gala? Kto walczy na Fame MMA 10? Czy bilety na Fame MMA 10 są dostępne, a jeśli tak, to ile kosztują? Na te wszystkie pytania odpowiadamy w jednym miejscu!

Spis treści

 1. Fame MMA 10 - DATA
 2. Fame MMA 10 - MIEJSCE
 3. Fame MMA 10 - WALKI
 4. Fame MMA 10 - BILETY

Fame MMA 10 - data, miejsce, bilety i walki, to cztery podstawowe kwestie. Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o Fame MMA 10Kiedy jest gala i kto walczy? Niewątpliwie gala Fame MMA 10 to wydarzenie, które przyciągnie uwagę. Jubileuszowa odsłona wzbudza zainteresowanie głównie ze względu na pojedynek wieczoru. Włodarze ogłosili, że jest nim walka Don Kasjo vs Norman Parke. Odbędzie się ona w formule bokserskiej. W oczekiwaniu na galę warto pamiętać i zwrócić również uwagę również na pozostałe starcia. Wiadomo już, że Dawid Malczyński zmierzy się z Adrianem Polańskim, a Mateusz Murański, czyli Adek z Lombardu, skrzyżuje rękawice MMA z Arkadiuszem Tańculą. Kiedy jest Fame MMA 10? Data do sprawdzenia pod wideo.

Sekrety gwiazd walczących w FAME MMA | ESKA XD - Hotplota #20

Fame MMA 10 - DATA

Data Fame MMA 10 powinna zostać przez wszystkich dokładnie zaznaczona w kalendarzu. Kiedy jest Fame MMA 10? Włodarze ogłosili, że jubileuszowa odsłona wydarzenia odbędzie się niedługo po dziewiątej edycji. Dokładniej wyznaczono termin 15 maja 2021. Wiele wskazuje na to, że gala nie odbędzie się jeszcze w towarzystwie publiczności na trybunach.

Fame MMA 10 - MIEJSCE

Miejsce Fame MMA 10 interesuje głównie fanów, którzy chcą spotkać swoją ulubioną gwiazdę przed budynkiem, w którym odbędą się walki. Na razie nie wiadomo, gdzie jest Fame MMA 10. Będzie to raczej studio telewizyjne, w którym zachowane muszą zostać zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

Fame MMA 10 - WALKI

Walki na Fame MMA 10 - kto walczy? Karta walk wygląda coraz ciekawiej. Już wiadomo, że walka wieczoru to Don Kasjo - Norman Parke 2021. Zawodnicy zmierzą się w formule bokserskiej. Do karty walk dołączyli również bohaterowie serialu TV Puls. Mateusz Murański, który w debiucie zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. W oktagonie kibice zobaczą także gwiazdy show Top Model. Oto ogłoszone do tej pory walki na Fame MMA 10:

 • Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński vs Norman Parke - walka wieczoru Fame MMA 10
 • Marcin Dubiel - Cezary Nykiel
 • Mateusz Murański vs Arkadiusz 'Aroy' Tańcula
 • Kamila Wybrańczyk - Marta Linkiewicz - pas mistrzowski kobiet
 • Dawid Malczyński vs Adrian 'Polak' Polański
 • Dawid 'Ambro' Ambroziak vs Piotr Szczurek
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Mateusz 'Haribo' Gąsiewski
 • Łukasz Lupa vs Gabriel 'Arab' Al-Sulwi
 • Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
 • Piotr Pająk vs Alan Kwieciński

Fame MMA 10 - BILETY

Bilety na Fame MMA 10 to gorący towar dla wszystkich kibiców. Niestety, wiele wskazuje na to, że jedyną formą zobaczenia gali i hitowych starć będzie wykupienie transmisji PPV. Jeśli coś zmieni się w tej kwestii, to na pewno damy wam znać.

Najnowsze