Fame Friday Arena 2 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kiedy i o której godzinie walki 29.09.2023?

i

Autor: FAME MMA Fame Friday Arena 2 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kiedy i o której godzinie walki 29.09.2023?

SPORT

Fame Friday Arena 2 KOLEJNOŚĆ WALK. Kiedy i o której godzinie walki 29.09.2023?

2023-09-29 16:03

Kolejność walk Fame Friday Arena 2 sprawi, że będziecie przeżywać emocje od pierwszej do ostatniej walki. Oczywiście te największe uniesienia zagwarantują ostatnie pojedynki i w szczególności walka wieczoru. W niej Michał Boxdel Baron w rewanżu zawalczy z Pawłem Jóźwiakiem. Pierwsze starcie wygrał potężny włodarz Fame, a jak będzie w drugim? Kto pojawi się w klatce tuż przed nimi? Kolejność walk Fame 29 września 2023 do sprawdzenia na naszej stronie!

Spis treści

 1. Fame Friday Arena 2 - KOLEJNOŚĆ WALK
 2. Fame Friday Arena 2 - o której godzinie walki?

Fame Friday Arena 2 - kolejność walk ułożona została w taki sposób, by dostarczyć kibicom ogromnych emocji od pierwszej do ostatniej walki. Jak wygląda kolejność walk Fame Friday Arena 29.09.2023? O której godzinie walczy Boxdel z Pawłem Jóźwiakiem, a kiedy Josef Bratan z Maksymilianem Wiewiórką? Na główne walki wieczoru będzie trzeba zaczekać. W pierwszej kolejności do klatki wejdzie Andrzej Endi Czysz, który w debiucie zawalczy z Rogerem Sallą, czyli mężem Karoliny Pisarek. Zgodnie z tym, jak wygląda karta walk Fame Friday Arena 2, w drugiej kolejności do klatki wejdą internetowe osobistości, które miały stoczyć pojedynek na Fame 17. Mowa o pojedynku Karolek vs Mandzio. A co później? Trzecia walka i to jaka!

Fame Friday Arena 2 LIVE - RELACJA ONLINE 29.09.2023, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Fame Friday Arena 2 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame Friday LIVE STREAM?

Piotr Lisek - zapowiedź FAME MMA

Fame Friday Arena 2 - KOLEJNOŚĆ WALK

Kolejność walk na Fame Friday Arena 2, to jak pisaliśmy emocje od pierwszej do ostatniej walki. W trzeciej kolejności do klatki wejdzie debiutant. Piotr Lisek, czyli aktywny wciąż sportowiec, który w 2024 poleci na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, zawalczy z Dariuszem Kaźmierczukiem. Daro Lew po ostatniej porażce z Piotrem Świerczewskim będzie chciał rozpocząć nową serię zwycięstw. W czwartym starciu gali Fame Friday Arena 2 zobaczymy Filipa Zabielskiego i Roberta Pasuta. W piątym pojedynku natomiast powracająca do oktagonu Fagata zmierzy się z Martyną Brylantynką Janusz. Panie zawalczą w formule K-1 w małych rękawicach. 

Fame Friday Arena 2 kolejność walk:

 1. Roger Salla - Andrzej Endi Czysz
 2. Łukasz Mandzio Samon - Karol Karolek Dabrowski
 3. Piotr Lisek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 4. Filip Zabielski - Robert Sutonator Pasut
 5. Agata Fagata Fąk - Martyna Brylantynka Janusz
 6. Marcin Rafonix Krasucki - Marcin Xayoo Majkut
 7. Alan Kwieciński - Dominik Zadora
 8. Arkadiusz Tańcula - Adrian Polak Polański
 9. Josef Bratan - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka (K-1, małe rękawice)
 10. Kacper Blonsky - Daniel Ostry Ostaszewski (Boks, małe rękawice, no-limit)
 11. Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak (K-1, małe rękawce)

Fame Friday Arena 2 - o której godzinie walki?

Gala Fame Friday Arena 2 na żywo rozpocznie się o godzinie 19:30. Wtedy w szczecińskiej hali, Deejaypallaside powita wszystkich widzów i gości w swoim studio. Wspólnie przejdziemy przez kartę walk, po czym przeniesiemy się do oktagonu. Pierwsza walka powinna mieć miejsce około 20:10. Druga natomiast rozpocznie się zaraz po zakończeniu pierwszej. W połowie gali powinniśmy być po 22:00. Natomiast zakończenia spodziewajcie się mocno po północy, a nawet bliżej godziny 1:00.

Listen on Spreaker.