Ewa Brodnicka wraca na HIGH League 3! Zmierzy się z Kamilą 'Kamiszką' Wybrańczyk

2022-05-07 11:00
Ewa Brodnicka wraca na HIGH League 3! Zmierzy się z Kamilą 'Kamiszką' Wybrańczyk
Autor: High League Ewa Brodnicka wraca na HIGH League 3! Zmierzy się z Kamilą 'Kamiszką' Wybrańczyk

Pięściarska mistrzyni świata wróci do klatki na gali HIGH League 3. 4 czerwca w ERGO ARENIE Ewa Brodnicka w emocjonującym pojedynku skrzyżuje rękawice z Kamilą "Kamiszką" Wybrańczyk. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Ewa Kleo Brodnicka w HIGH League zadebiutowała podczas pierwszej edycji. 28 sierpnia, również w Trójmieście, zmierzyła się z Anielą Lil Masti Bogusz. Starcie poprzedziły niezwykle interesujące konferencje. Z królową freak-fightów przegrała, jednak wciąż liczy na rewanż. Najpierw musi wygrać walkę na HIGH League 3!

High League 3 - Ewa Kleo Brodnicka

Brodnicka trafiła do organizacji jako pięściarska mistrzyni świata. Na zawsze zapisała się w kartach polskiego boksu zawodowego i osiągnęła w nim praktycznie wszystko. Najpierw zdobyła pas mistrzyni Europy EBU w kategorii lekkiej, a następnie mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej. Wygrała dziewiętnaście walk z rzędu, w tym pięć o statusie mistrzowskim. Pas World Boxing Organization należał do niej przez przez ponad dwa i pół roku.

Sebastian Przybysz bez tajemnic! Spowiedź mistrza KSW | Andrzej Kostyra

High League 3 - Kamila Kamiszka Wybrańczyk

Brodnicka swoją dominację w polskim boksie udowodniła w 2015 roku - w bezpośrednim starciu wypunktowała Ewę Piątkowską. Bilans 37-latki w pięściarstwie to 20 wygranych (2 przez nokaut) i tylko jedna porażka. Jej rywalka, Kamila Wybrańczyk, również jest świetnie znana kibicom boksu. To na co dzień życiowa partnerka jednego z najlepszych polskich pięściarzy w historii, Artura Szpilki. Kamiszka w MMA stoczyła do tej pory trzy walki. Zusje Astafiewą pokonała przez poddanie w drugiej rundzie.

Walka odbędzie się na zasadach MMA. To gwarantuje gorący pojedynek w okrągłej klatce HIGH League!

High League 3 - walki, bilety

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl. W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Sonda
Kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze