Euro 2024 - BILETY: gdzie kupić, jak i ile kosztują? Bilety na mecze Polski [CENY]

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Euro 2024 - BILETY: gdzie kupić, jak i ile kosztują? Bilety na mecze Polski [CENY]

ROZPISKA

Euro 2024 - BILETY: gdzie kupić, jak i ile kosztują? Bilety na mecze Polski [CENY]

2024-03-27 9:11

Bilety na Euro 2024 rozejdą się w błyskawicznym tempie, więc jeśli chcecie kibicować biało-czerwonym z trybun niemieckich stadionów, to nie możecie zwlekać. Polska jedzie na Euro 2024 i to jest pewne. Piłkarze prowadzeni przez Michała Probierza jako ostatni zespół wywalczyli sobie miejsce w gronie 24 drużyn. W półfinale baraży pokonali Estonię, a w finale wyeliminowali Walię po rzutach karnych.

Spis treści

  1. Euro 2024 - BILETY: gdzie kupić?
  2. Euro 2024 - BILETY: ile kosztują?
  3. Euro 2024 - BILETY: jak kupić?

Euro 2024 - BILETY: gdzie kupić, jak i ile kosztują? Jeśli chcecie kupić bilety na mecze Polski Euro 2024, to musicie się spieszyć. Najwierniejsi kibice od razu, gdy biało-czerwoni wygrali z Walią, zaczęli przeglądać oficjalne strony mistrzostw Europy, w poszukiwaniu najtańszych wejściówek. Sprzedaż rozpoczęła się tak naprawdę w październiku tamtego roku. Kibice składali wniosek o wejściówi, a te następnie były przyznawane w drodze losowania. Druga faza sprzedaży rozpoczęła się w grudniu. Wtedy zakończyły się eliminacje, odbyła ceremonia losowania i było już wiadomo, jak wyglądają grupy mistrzostw Europy. Sytuacja biało-czerwonych wciąż była niepewna aczkolwiek wiedzieliśmy już, z kim gra Polska na Euro 2024, w przypadku awansu. Polska znalazła się w gronie dwudziestu czterech drużyn po wygranej z Estonią i Walią.

Mecze reprezentacji Polski 2024 - kiedy i z kim gra Polska w piłkę nożną? [TERMINARZ]

Ulubione piosenki Roberta Lewandowskiego. Oto jego playlista!

Euro 2024 - BILETY: gdzie kupić?

Bilety na Euro 2024 sprzedawane są wyłącznie poprzez organizatora imprezy na jego stronie internetowej. Po dwóch pierwszych fazach prowadzona będzie trzecia faza sprzedaży dla kibiców z krajów drużyn, które awansowały na mistrzostwa Europy w barażach. Mowa o Polsce, Gruzji i Ukrainie. Sprzedaż prowadzona przez UEFA trwa do 8 kwietnia na stronie euro2024.com/tickets. Bilety na Euro 2024 dostępne będą widoczne, tylko dla kibiców, którzy zarejestrowali się jako Fan of Poland. Rejestracja jest cały czas otwarta, a na podstawie kolejności zgłoszeń obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy.

Euro 2024 - BILETY: ile kosztują?

Ile kosztują bilety na Euro 2024? Jedna osoba może starać się maksymalnie o cztery bilety na jeden mecz. Ceny wejściówek zaczynają się od 30 euro, w przypadku fazy grupowej, 50 euro, w przypadku meczu otwarcia i 1/8 finału, 60 euro w przypadku ćwierćfinału, 80 euro, w przypadku półfinału i 95 euro w przypadku finału. 

Euro 2024 - BILETY: jak kupić?

Kupowanie biletów na Euro 2024 jest banalnie proste. Należy wejść na stronę euro2024.com/tickets, a następnie zalogować się do swojego konta w mediach społecznościowych. Później trzeba wybrać Polskę jako drużynę, której chcecie kibicować na mistrzostwach. Następnie pojawi się komunikat z gratulacjami i prośba o zarejestrowanie. Po kliknięciu zostajemy przeniesieni do strony euro2024-sales.tickets.uefa.com/account, a tam należy podać dane wrażliwe. Dokładniej PESEL, numer telefonu i adres zamieszkania.