Euro 2021: Hiszpania nie zagra na ME? Piłkarze w izolacji

i

Autor: CRISTINA QUICLER/AFP/East News Euro 2021: Hiszpania nie zagra na ME? Piłkarze w izolacji

Euro 2021: Hiszpania nie zagra na ME? Piłkarze w izolacji

2021-06-07 10:56

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Hiszpanii Sergio Busquets jest zakażony koronawirusem - poinformowała w niedzielę tamtejsza federacja. Hiszpania to jeden z rywali Polski w grupie E zbliżających się mistrzostw Europy.

Euro 2021: Hiszpania nie zagra na ME? Busquets opuścił obóz przygotowawczy w Las Rozas pod Madrytem, a wszyscy zawodnicy, którzy byli z nim w bliskim kontakcie zostali skierowani na izolację. Pozostali piłkarze mieli negatywne wyniki testów. Najbliższe treningi mają zostać przeprowadzone z zachowaniem protokołów bezpieczeństwa.

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!
Sonda
Polska - Hiszpania: kto wygra na Euro 2021?

Hiszpania - czy zagra na Euro 2021?

8 czerwca 2021 Hiszpania miała rozegrać z Litwą ostatni sprawdzian przed Euro. Federacja zdecydowała, że wystąpi w nim drużyna do lat 21, a kibice będą mogli zwrócić bilety. Mecze fazy grupowej mistrzostw Europy Hiszpania rozegra w Sewilli, kolejno: ze Szwecją (14 czerwca), z Polską (19 czerwca) i Słowacją (23 czerwca). Kibice zastanawiają się, czy podstawowych piłkarzy zastąpią gracze U-21. Tego dowiemy się niebawem, gdy pojawi się komunikat federacji, ale póki co wszystko pozostaje bez zmian.