Strefa Kibica na Euro 2021 w Olsztynie i okolicy. Gdzie oglądać mecze?

i

Autor: Urząd Miejski w Biskupcu Tak, jeszcze pzred pandemią, wyglądały mecze w strefie kibica w Biskupcu

Euro 2020: MECZE POLSKI. Kiedy i z kim gra Polska? [DATA, GODZINA]

2021-06-14 16:34

Euro 2020 wywołuje wiele emocji w naszym kraju. Reprezentacji Polski kolejny raz udało się zakwalifikować do mistrzostw Europy i już za kilka dni zmierzą się ze swoimi rywalami. Kibice zastanawiają się, kiedy nasi zagrają o awans. Zdradzamy, kiedy odbędą się mecze Polski na Euro 2021 oraz z kim zagrają nasi piłkarze.

Euro 2020 - mecze Polski wywołują wiele emocji. To najważniejsze wydarzenia tego roku dla kibiców piłki nożnej. Mistrzostwa Europy startują w piątek 11.06.2021. Wtedy zrealizowana zostanie ceremonia otwarcia oraz pierwsze turniejowe spotkanie. Na boisku pojawią się reprezentacje Włoch oraz Turcji. Transmisja meczu zacznie się o godzinie 20:20. Polacy zastanawiają się jednak, kiedy zagrają nasi. Przypominamy, że Polska znalazła się w Grupie E, w której zmierzy się z trzema reprezentacjami. To właśnie te kraje będzie musiała pokonać Polska aby zakwalifikować się do 1/8 finału. Z każdej grupy wyjdą najlepsze dwie drużyny oraz cztery najlepsze zespoły z trzecich miejsc. Z kim zagra Polska? Kiedy odbędą się mecze Polski na Euro 2020?

Piosenki na Euro - Endless Summer, Can You Hear Me i wiele innych. Pamiętacie je wszystkie?

Euro 2020 - mecze Polski. Terminarz

Euro 2020 to ważne wydarzenie dla polskich piłkarzy. To pierwszy duży turniej, w którym zagrają pod przywództwem nowego trenera. Nadzieje kibiców są ogromne. Fani piłki nożnej już szykują się na emocjonujące spotkania. Kiedy odbędą się mecze Polaków? Z kim zagra Polska? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w galerii poniżej:

Sonda
Czy polscy piłkarze wyjdą z grupy?