Dlaczego nie gra Robert Lewandowski z Finlandią? Co się stało, że nie ma Lewandowskiego?

Dlaczego nie ma Roberta Lewandowskiego? Co się stało, że Lewandowski nie gra?
Autor: Piotr BLAWICKI/East News Dlaczego nie ma Roberta Lewandowskiego? Co się stało, że Lewandowski nie gra?

Robert Lewandowski nie gra w meczu z Finlandią. Co się stało, że nie ma lidera naszej reprezentacji 7 października 2020? Nieobecność RL9 wyjaśniamy na ESKA.pl.

Dlaczego nie ma Roberta Lewandowskiego? Co się stało, że Lewandowski nie gra? Osoby oglądające mecz Polska - Finlandia 7.10.2020 mogą się zmartwić brakiem polskiego napastnika. Lewandowski to duże osłabienie kadry, bo to piłkarz doskonały. Nie dość, że często strzela bramki, to na dodatek wspomaga linię obrony. Jego brak widoczny był we wrześniowych spotkaniach z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną. Robert Lewandowski jest najskuteczniejszym napastnikiem w historii reprezentacji Polski. Zawodnik występujący w barwach Bayernu Monachium, grając dla naszej kadry ma na koncie 61 bramek w 112. meczach. Długo będzie znajdować się na szczycie klasyfikacji strzelców wszech czasów. 

W meczu Polska - Finlandia zabraknie także Wojciecha Szczęsnego, Artura Jędrzejczyka i Piotra Zielińskiego.

Dlaczego nie ma Roberta Lewandowskiego? Co się stało?

Robert Lewandowski nie gra w meczu z Finlandią 7 października, a co za tym idzie nie poprawi swojego rezultatu i nie umocni się na pozycji króla strzelców wszech czasów. Dlaczego Lewandowski nie gra w meczu z Finlandią? Wspólnie z Jerzym Brzęczkiem ustalił, że potrzebny jest mu odpoczynek. Lewy w poprzednim sezonie zdobył dosłownie wszystko. Lewandowski zdobył z Bayernem Monachium puchar Bundesligi, zwyciężył puchar Ligi Mistrzów, Superpuchar Europy, a niedawno został najlepszym zawodnikiem ubiegłego sezonu. Przed Robertem Lewandowskim ważne mecze w Bundeslidze i bardzo napięty grafik. Nie ma sensu tracić sił w meczu towarzyskim z Finlandią.

Jan Tomaszewski: Lewandowski to najlepszy polski piłkarz w historii!
Najnowsze