Dlaczego Marcin Dubiel nie zawalczy na Fame MMA 12? Jego rywalem miał być Blonsky!

2021-10-18 11:57
Marcin Dubiel
Autor: screen z YouTube/Marcin Dubiel

Wielkimi krokami zbliża się gala Fame MMA 12. Niestety w oktagonie nie zobaczymy Marcina Dubiela, który miał zawalczyć z Kacprem Błońskim. Co się stało? Dlaczego walka znanych influencerów się nie odbędzie? Kto zastąpi Marcina w oktagonie?

Dlaczego Marcin Dubiel nie zawalczy na Fame MMA 12? Jaka jest przyczyna? Te kwestie budzą ciekawość niejednej osoby. Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona Fame MMA. Tym razem będzie to 12. edycja sportowego wydarzenia, podczas której będzie się działo! Karta walka na Fame MMA 12 jest bardzo bogata, a w oktagonie zobaczymy między innymi Zusje z Martirent, Don Kasjo z Marcinem Wrzoskiem, czy też Krzysztofa Radzikowskiego z Bestią. Oprócz tego widzowie będą świadkami rewanżu Mateusza Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe, podczas Fame MMA 12 miała odbyć się jeszcze jedna walka, mianowicie Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. Niestety jak się okazało podczas konferencji w niedzielny wieczór 17 października, do tego starcia nie dojdzie. Dlaczego? Jaki jest powód?

PARIS PLATYNOV ZAWALCZY W FAME MMA?

Fame MMA 12: Marcin Dubiel vs. Kacper Błoński - dlaczego nie ma walki?

Dlaczego walka Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego na Fame MMA 12 się nie odbędzie? To pytanie zadaje sobie każdy, kto dowiedział się że starcie influencerów się jednak nie odbędzie. Przyczyna nie jest jednak znana. Wiemy, że na miejsce Marcina wszedł Mateusz Janusz z Fit Lovers, który zadebiutuje w oktagonie. Mateusz toczy oczywiście walkę z Kacprem Błońskim.

Sonda
Czy będziesz oglądać Fame MMA 12?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze