Maradona został zamordowany? Zatrważająca hipoteza prawników!

2021-02-22 7:16 dko
Diego Maradona
Autor: Instagram / maradona Diego Maradona

Mijają kolejne dni od śmierci Diego Maradony, a wciąż nie milkną echa dotyczące okoliczności zgonu jednego z najwybitniejszych piłkarzy na świecie. Powstało już mnóstwo domniemanych przyczyn zgonu Argentyńczyka. W walkę o prawdę włączyły się dzieci Boskiego Diego. Prawnik Diego Fernando juniora wysunął jednak najbardziej zatrważającą hipotezę i wprost mówi o zabójstwie Diego Maradony.

Śmierć Diego Maradony dla świata futbolu był jak grom z jasnego nieba. Choć nie ukrywało się, że zdrowie wybitnego zawodnika jest mocno nadszarpnięte, nikt nie zakładał, że Argentyńczyk w wieku 60 lat odejdzie z tego świata. Kibice na całym świecie byli zdruzgotani informacją, która nadeszła 25 listopada ubiegłego roku, a Argentyna pogrążyła się w ogromnej żałobie. Choć od śmierci Maradony upływają kolejne dni, nadal na jaw wyciekają kolejne fakty.

Tak wyglądały OSTATNIE CHWILE życia Maradony! Zwróćcie uwagę na tą wiadomość, PRAWDZIWY SZOK

Maradona wiódł bardzo burzliwe życie i jego przygody rzutują również na to, co mówi się obecnie. Media wciąż donoszą o kolejnych szokujących faktach dotyczących ostatnich chwil życia wybitnego zawodnika. Ale prawdziwą burzę swoimi słowami wywołał prawnik Mario Baudry, który reprezentuje Diego Fernando juniora. Ten w argentyńskiej telewizji nie zamierzał gryźć się w język.

Nowe ustalenia w śledztwie w sprawie śmierci Diego Maradony MROŻĄ KREW W ŻYŁACH! Podejrzewają o to lekarza!

- Zabójstwo Diego Maradony zostało udowodnione! Im dłużej to trwa, tym bardziej dowody przestępstwa ulegają zacieraniu. W każdym kraju, z innymi prokuratorami, ludzie siedzieliby już w więzieniu - wypalił prawnik. Baudry uważa również, że śledztwo prowadzone jest fatalnie, choćby dlatego, że telefon Maradony przez sąd sprawdzany będzie dopiero trzy miesiące po jego śmierci. Pewne jest jedno, sprawa ta jeszcze długo nie będzie miała swojego końca.

Najnowsze