Autor: High League Denis Bad Boy Załęcki - Mateusz Don Diego Kubiszyn: WYNIK walki na High League 3

Denis Załęcki - Mateusz Don Diego Kubiszyn: WYNIK na High League 3. Kto wygrał? [NA ŻYWO]

2022-06-20 22:11

Wynik walki Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn 2022 bardzo interesuje osoby śledzące konflikt tych zawodników. Początkowo do pojedynku miało dojść 4 czerwca, jednak starcie musiało zostać przesunięte. Kto wygrał na High League 3? Jak wyglądała walka Bad Boy - Don Diego? Nadróbcie zaległości sprawdzając na naszej stronie.

1. Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: WYNIK walki na High League 3
  2. Wynik walki Bad Boy - Don Diego 2022
  3. Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: komentarze
  4. Bad Boy - Don Diego 2022 - STREAM, LIVE

Denis Bad Boy Załęcki - Mateusz Don Diego Kubiszyn: wynik walki na High League 3 interesuje osoby, które w ostatnich tygodniach żyły tym starciem i kontrowersjami z nim związanymi. Pierwotnie do walki miało dojść 4 czerwca, podczas HIGH League 3. Ostatecznie ze względu na konieczność zapewnienia kibiciom bezpieczeństwa starcie przełożono. Malik Montana od razu po wydarzeniu zapowiedział, że do pojedynku Załęcki vs Kubiszyn 2022 dojdzie w ciągu najbliższych tygodni. Ustalono, że walka Bad Boy vs Don Diego 2022 odbędzie się 20 czerwca 2022. Starcie zaplanowano w scenerii, jakiej jeszcze w historii polskich freak-fightów nie było.

Denis Załęcki - wiek, walki, ojciec, rekord, wzrost, waga, zdjęcia. Kim jest Bad Boy?

Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: WYNIK walki na High League 3

Wynik walki Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn 2022 oficjalnie rozstrzyga kwestię tego, kto jest lepszy jeśli chodzi o sporty walki. JEDNOGŁOŚNYM ZWYCIĘZCĄ JEST MATEUSZ KUBISZYN!

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Wynik walki Bad Boy - Don Diego 2022

• Runda 1: Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn

Ruszył od razu do przodu Załęcki. Walka zaczęła się zaskakująco od kopnięć z obu stron. Pierwsza minuta w miarę spokojna, zawodnicy się nie podpalali. Pierwszy klincz w 1:45 minucie - Kubiszyn przycisnął do siatki swojego rywala. Chwilę później pojedynek przeniósł się na środek oktagonu i tu Denis po kilku próbach powalił na deski Don Diego. Mateusz Kubiszyn sprytnie i umiejętnie blokował dłonie swojego rywala. Pierwsza runda dla Don Diego!

• Runda 2: Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn

Lepiej rundę rozpoczął Mateusz Kubiszyn, który powalił na deski Denisa Załęckiego. Kilkanaście sekund później po kilku próbach znalazł miejsce i znalazł się na swoim rywalu w parterze. Tam jednak szybko stracił swoją dobrą pozycję Po połowie drugiej rundy widać zmęczenie ze strony Don Diego, ale mimo to ponownie udało mu się powalić Załęckiego. 1 minuta przed końcem w parterze zaczął kontrolować i zbierać punkty. Zalany krwią Załęcki. Runda dla Kubiszyna!

• Runda 3: Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn

Obaj wiedzieli, że ta runda była kluczowa dla losów pojedynku. Błąd Kubiszyna w 20 sekundzie, ale udało mu się wyratować pozycję i przerzucił cięższego od siebie Załęckiego. Sędzie już drugi raz upomniał Denisa Załęckiego za uderzenia w tył głowy. W połowie rundy sędzia podniósł pojedynek i walka przeniosła się do stójki. Sporo kopnięć z obu stron, ale wydaje się, że celniejszy jest Don Diego. 30 sekund przed końcem zaczął ryzykować Bad Boy, ale sprytnie uciekał przed nim Kubiszyn. Koniec!

Wyniki walk High League 3. Kto wygrał na High League 3? [WYNIKI]

Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn: komentarze

Denis Załęcki: Szacunek, wygrał lepszy. Tyle w temacie. Szkoda, że uciekał w trzeciej rundzie, bał się walczyć. Doświadczenia i paliwa zabrakło. Z dnia na dzień będę coraz lepszy. Chciałem bić się w stójce.

Mateusz Kubiszyn: Trudna walka, ze względu na płaszczyznę. Był plan, ale jak mnie sprowadził do parteru, później wstałem, to ręce zrobiły się papierowe. Później znając punktację w MMA, wiedziałem, że muszę obalać Cieszę się, że udało mi się to zrobić. Wiedziałem, że jak będę mieć pozycję dominującą w parterze, to będę mieć punkty. Fajnie tutaj we freak-fightach. Z czasem, jak zacznę regularnie trenować parter, to będę podejmować tych najlepszych.

High League czy Fame MMA? Co wolisz?

Walka Bad Boya z Don Diego teraz jest już prawdziwą walką o honor, a nie zwykłym starciem sportowym! Do potyczki dojdzie na zasadach MMA w limicie trzy rundy po trzy minuty.

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W debiucie w HIGH League wystąpił jako zawodnik K-1. Poradził sobie świetnie, bo po trzech rundach wygrał z o wiele bardziej doświadczonym Alanem “Alanikiem” Kwiecińskim.

Don Diego świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał pięć walk i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali nokautował! Poza tym odnosił wielkie sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich.