Daniel Majewski - kto to? [Fame MMA, wiek, wzrost, Deynn, Instagram]

2022-01-23 13:56
Daniel Majewski
Autor: screen z YouTube/iamMAJEWSKI

Kim jest Daniel Majewski? To jeden z popularniejszych internetowych twórców, który kojarzony jest także z Deynn - swoją żoną. Niebawem będziemy mogli oglądać go w oktagonie podczas popularnej gali Fame MMA. Co musicie o nim wiedzieć? Sprawdźcie szczegóły.

Daniel Majewski - Fame MMA, wiek, wzrost, Deynn, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Daniel Majewski to nie tylko internetowy twórca, ale także celebryt, który pokazuje światu swoje luksusowe życie. Drogie auta, egzotyczne wakacje, a także markowe ubrania - to wszystko można znaleźć w jego social mediach. Daniela Majewskiego wyróżnia przede wszystkim miłość do sportu oraz tatuaże, które w znacznym stopniu pokrywają jego ciało. Jego działalność w sieci składa się z przeróżnych współprac z wieloma markami, jednak oprócz tego mężczyzna robi coś jeszcze. Otóż razem z Deynn, czyli Maritą Surmą są fundatorami i założycielami fundacji Unicorn, która działa charytatywnie na rzecz innych osób. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Don Kasjo zniknie z FAME MMA?!

Daniel Majewski - wiek

Ile lat ma Daniel Majewski? Celebryta swoje urodziny obchodzi 11 listopada. W 2021 roku skończył 28 lat.

Daniel Majewski - wzrost

Jakiego wzrostu jest Daniel Majewski? Nie znamy dokładnej informacji na ten temat, jednak oglądając jego zdjęcia można śmiało stwierdzić, że należy do grona wysokich mężczyzn.

Daniel Majewski - żona

Czy Daniel Majewski ma dziewczynę? Jego serce jest już od dawna zajęte przez Deynn, czyli blogerkę Maritę Surma. Choć o swoim statusie poinformowali wszystkich w 2018 roku będąc w Stanach Zjednoczonych, to teraz okazuje się że chcą zapieczętować swój związek jeszcze raz - tym razem nie w tajemnicy przez innymi. Przypomnijmy, że w tym czasie Daniel i Deynn ukrywali się z powodu afery, która wybuchła w związku z siostrami blogerki.

Daniel Majewski - rodzice

Daniel Majewski dba o swoją prywatność i nie pokazuje członków swojej rodziny... z wyjątkiem babci Danusi. Kobieta chętnie pokazuje się na jego profilach społecznościowych i jak można zauważyć, mają ze sobą naprawdę bardzo dobry kontakt.

Daniel Majewski - Fame MMA

Daniel Majewski pojawi się w oktagonie Fame MMA 13. Celebryta został ogłoszony pierwszym zawodnikiem kolejnej edycji przez Wojtka Golę na Fame MMA 12. Mówi się, że jego rywalem będzie Filip Kulon, znany internautom jako Paris Platynov.

Sonda
Obejrzysz FAME MMA 13?

Daniel Majewski - Instagram

Daniel Majewski jest bardzo aktywny na Instagramie. Na jego profilu można znaleźć zdjęcia z luksusowych wakacji i nie tylko. Znajdziecie go pod nazwą @iammajewski lub wpisując w lupkę jego imię i nazwisko.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze