Dagmara Szewczyk - wiek, wzrost, Fame MMA 8, walka, Instagram, YouTube

Dagmara Szewczyk
Autor: Screen z YT: FAME 8: Dagmara vs Zusje (zapowiedź walki) / FAME MMA

Kim jest Dagmara Szewczyk, rywalka Zusje, która już wkrótce zadebiutuje w oktagonie na Fame MMA 8? Już na ESKA.pl dowiecie się o uczestniczce wszystkich najważniejszych, a tym samym najciekawszych informacji, które warto wiedzieć. Kim jest Dagmara? Ile ma lat? Czy miała już wcześniej do czynienia z tego typu sportem? Sprawdźcie poniżej!

Spis treści

  1. Dagmara Szewczyk - wiek
  2. Dagmara Szewczyk - wzrost 
  3. Dagmara Szewczyk - Fame MMA 8
  4. Dagmara Szewczyk - walka 
  5. Dagmara Szewczyk - Instagram
  6. Dagmara Szewczyk - YouTube

Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami! Podczas nadchodzącej edycji sportowego show emocji dostarczy także walka kobiet. W oktagonie po raz kolejny pojawi się słynna Kamila Smogulecka, znana pod pseudonimem Zusje, która zawalczy z jasnowłosą modelką Dagmarą Szewczyk. Kim jest urzekająca gwiazda, która po raz pierwszy podejmie się tego typu walki? Zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o Dagmarze Szewczyk, tak aby wiedzieć o niej, jak najwięcej jeszcze przed rozpoczęciem gali freak fightów. Fame MMA 8 odbędzie się już 21 listopada 2020 roku i to właśnie w tym dniu modelka, która zawsze angażowała się w zupełnie inne sporty weźmie udział w wciąż zyskującej na popularności gali Fame MMA 8. Kim jest Dagmara Szewczyk i co o niej wiemy? Więcej szczegółowych informacji o modelce znajdziecie poniżej!

Dagmara Szewczyk - wiek

Dagmara Szewczyk jest 24-letnią modelką, która do tej pory nie miała większej styczności ze sportem, jaki oglądamy na Fame MMA. Gwiazda pojawiała się na tego typu imprezach tylko i wyłącznie w roli ring girl.

Dagmara Szewczyk - wzrost 

W sieci nie można znaleźć informacji na temat dokładnego wzrostu dziewczyny, jednak Dagmara Szewczyk bardzo często odpowiada na pytania swoich fanów na Instagramie, a więc zapytana o swój wzrost z pewnością udzieli odpowiedzi.

Dagmara Szewczyk - Fame MMA 8

Dagmara Szewczyk już 21 listopada 2020 roku zadebiutuje w oktagonie na Fame MMA 8. Choć gwiazda wcześniej nie miała styczności z tego typu sportem, jest blisko związana z aktywnością fizyczną, co widać po jej nienagannej sylwetce. Czy ma szansę pokonać Zusje? Tego dowiemy się już wkrótce!

Dagmara Szewczyk - walka 

Dagmara Szewczyk na Fame MMA 8 zawalczy z Kamilą Smogulecką, znaną z pseudonimu Zusje. Pomimo, że będzie to debiut modelki, nikt nie skreśla jej szans na wygraną. 

Dagmara Szewczyk - Instagram

Dagmara Szewczyk uwielbia media społecznościowe, w tym aplikację Instagram. Celebrytka ma na swoim profilu Niespełna 70 tysięcy osób obserwujących oraz aktywną społeczność. Jej konta znajdziecie pod jej imieniem i nazwiskiem.

Dagmara Szewczyk - YouTube

Dagmara Szewczyk ma swój własny kanał w serwisie YouTube, które dopiero raczkuje. Influencerka zamieszcza na nim treści sportowe, na których pokazuje, w jaki sposób ćwiczy na przykład na siłowni lub w parku. 

Najnowsze