Czy walka Jacek Murański - Marcin Najman się odbędzie? Zapytaliśmy High League!

i

Autor: High League Czy walka Jacek Murański - Marcin Najman się odbędzie? Zapytaliśmy High League!

Czy walka Jacek Murański - Marcin Najman się odbędzie? Zapytaliśmy High League!

2023-02-09 14:04

Walka Jacek Murański - Marcin Najman na High League 6 zapowiadana była jako jedna z najbardziej hitowych w całej historii freak-fightów. Pomiędzy tymi osobistościami iskrzyło, panowała napięta atmosfera, padały ostre wyzwiska, oskarżenia, a ponadto przekrzykiwali się, który z nich jest lepszy, jeśli chodzi o sporty walki. Zapewne była to pewna część show, ale rzeczywiście atmosfera była bardzo napięta. Walka Murański - Najman została zakontraktowana na 18 marca 2023.

Spis treści

  1. Jacek Murański - Marcin Najman: walka High League 6

Czy walka Jacek Murański - Marcin Najman się odbędzie? Wiele osób zaczęło się zastanawiać, co z walką Jacek Murański vs Marcin Najman 18.03.2023. W obliczu śmierci Mateusza Murańskiego pojawiają się pytania dotyczące tego pojedynku. Tym bardziej, że to starcie, które zapowiadane jest od kilku miesięcy i na które fani freak-fightów czekają od bardzo dawna. Długo Jacek Murański, jak i Marcin Najman nie podpisywali proponowanych im kontraktów. Nie mogli dojść do porozumienia, jeśli chodzi o szczegóły walki, ale ostatecznie udało się je wypracować. Mieli zawalczyć na szalonych zasadach boksu birmańskiego, z dopuszczeniem uderzeń łokciami i głową.

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

8 lutego 2023 dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Mateusza Murańskiego. Prokuratura poinformowała, że ciało 29-letniego aktora i zawodnika freak-fightów zostało znalezione w pokoju. Wszystko po tym, gdy jeden z członków rodziny nie mógł się z nim skontaktować. Ta tragedia sprawiła, że walka Jacka Murańskiego (tata Mateusza) z Marcinem Najmanem stanęła pod znakiem zapytania.

Jacek Murański - Marcin Najman: walka High League 6

Czy walka Jacek Murański - Marcin Najman na High League 6 się odbędzie? Zapytaliśmy federację. Poinformowano nas, że na tę chwilę nie ma żadnej decyzji, ale jednocześnie zapewniono nas, że gdy tylko będą oficjalne informacje, to je otrzymamy. Wiemy natomiast, że zaplanowana na 13 lutego konferencja się nie odbędzie. Została przełożona i wkrótce podamy nową datę. 

Mateusz Murański parę dni temu wysłał TE wiadomości. Prosił o pomoc dawnego wroga!

Marcin Najman odniósł się do tragedii, jaka spotkała rodzinę Murańskich. Napisał: Wielka tragedia, bo zawsze, gdy odchodzi tak młody człowiek, to jest wielka tragedia. Nie znam okoliczności tego, co się wydarzyło, natomiast dziś to jest nieważne. Na pewno nie tak miało się jego życie potoczyć.

Sonda
Czy walka Jacek Murański - Marcin Najman powinna się odbyć?
Listen on Spreaker.