Czy są bilety na Polska Austria? Ile kosztują bilety na Polska Austria 21.06.2024? [CENY]

i

Autor: Andre Weening/Orange Pictures/Shutterstock/Rex Features/East News Czy są bilety na Polska Austria? Ile kosztują bilety na Polska Austria 21.06.2024? [CENY]

CO WIADOMO?

Czy są bilety na Polska Austria? Ile kosztują bilety na Polska Austria 21.06.2024? [CENY]

2024-06-20 8:16

Bilety na mecz Polska - Austria 2024 cieszyły się ogromną popularnością, gdy kibice dowiedzieli się, że oficjalnie piłkarze Probierza przebrnęli przez eliminację. Aczkolwiek i tak kupowane były w trzeciej kolejności, bo chętniej fani biało-czerwonych kupowali wejściówki na mecz z Francją i Holandią. To oznacza, że bilety na Polska Austria online są jeszcze dostępne? Gdzie kupić? Ile kosztują? Mamy dla was dobre informacje!

Spis treści

  1. Polska - Austria 21.06.2024: BILETY, CENY

Bilety na mecz Polska - Austria 21.06.2024 są gorącym towarem i każdy z kibiców chciałby zobaczyć to starcie z trybun stadionu. Tym bardziej po dobrym meczu reprezentacji Polski z Holandią, kiedy to piłkarze Probierza dobrze wychodzili z kontratakiem, świetnie reagowali w obronie i kilka razy zaskoczyli rywali swoimi zagraniami. Sytuacja w grupie D na Euro 2024 nieco się rozjaśniła. To reprezentacja Holandii oraz Francji po pierwszej kolejce mają komplet punktów. Austriacy natomiast w pojedynku z Francuzami pokazali charakter, a także świetną wymienność na boisku. Przy tym wszystkim częściej podawali piłkę niż faworyci do wygrania turnieju! Tym bardziej, w kibicach jest większa chęć, by zobaczyć mecz Polska Austria na żywo. Bilety są pilnie poszukiwane!

Wyniki wszystkich meczów Euro 2024 na żywo. TABELE, GRUPY, PUNKTY, WYNIKI

Euro Niemcy 2024 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele Euro 2024?

EURO 2024: Ceny na stadionie

Polska - Austria 21.06.2024: BILETY, CENY

Bilety na Euro 2024 sprzedawane były wyłącznie przez organizatora imprezy na jego stronie internetowej. Po dwóch pierwszych fazach prowadzona była trzecia faza sprzedaży dla kibiców z krajów drużyn, które awansowały na mistrzostwa Europy w barażach. Mowa o Polsce, Gruzji i Ukrainie. Sprzedaż trwała jedynie do 8 kwietnia. Jak wygląda sytuacja w tej chwili? 

Kibice reprezentacji Polski będą dwunastym zawodnikiem i z pewnością doping w Berlinie będzie bardzo konieczny. Warto się zalogować i sprawdzać na bieżąco stronę internetową UEFA, bo co jakiś czas pojawiają się tam pojedyncze wejściówki do kupienia. Wejdźcie na stronę: uefa.com/euro2024/ticketing, następnie wpiszcie dane w portalu biletowym i cierpliwie odświeżajcie stronę. 

Nietypowa pobudka kibica na Euro 2024. Zasnął na meczu, obudził się na pustym stadionie!

Przestrzegamy przed kupowaniem biletów z nieznanych źródeł. Często oszuści żerują na naiwności ludzi, którzy chcą zobaczyć mecze Polski na żywo, a jeszcze częściej wejściówki sprzedawane są w mocno zawyżonych cenach.