Cypis - Qbik: WYNIK walki na Fame MMA 6. Kto wygrał?

2020-03-28 21:43 RW
Cypis - Qbik: WYNIK walki na Fame MMA 6. Kto wygrał?
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME MMA 6: Cypis vs Qbik (Prezentacja zawodników) // YouTube.com/Fame MMA Cypis - Qbik: WYNIK walki na Fame MMA 6. Kto wygrał?

Walka Cypis - Qbik 28.03.2020 to jedno ze starć, które jeszcze przed galą elektryzowało fanów. Jaki jest wynik Cypis-Qbik? Kto wygrał i jak wyglądała walka? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Cypis - Qbik: WYNIK walki na Fame MMA 6. Kto wygrał? Jak wyglądała walka Cypis Qbik na Fame MMA 6? Jeśli przegapiliście spotkanie tych dwóch muzyków to podrzucamy opis starcia w tym miejscu. Z jednej strony kontrowersyjny Cypis, czyli Cyprian Racicki, który w swoich utworach nie ma żadnych hamulców. Z drugiej strony Qbik, a tak naprawdę Bartosz Kubik, czyli artysta, którego utwór Taka Dama stał się magahitem YouTube oraz pokochali go słuchacze internetowego RadiaGo. Walka Cypis - Qbik, to niemuzyczne udowodnienie, kto jest lepszy. Obaj tworzą w bardzo podobnym stylu.

Cypis - Qbik: WYNIK walki na Fame MMA 6

Wynik walki Cypis-Qbik na Fame MMA 6 na żywo poznaliśmy o godzinie 21:35. Pierwsza runda rozpoczęła się od szybkich ataków Qbika, a Cypis przez pierwszą minutę tylko się bronił wystawiając ręce przed sobą. Bartosz Kubik zmęczył się swoimi atakami, co niespodziewanie wykorzystał Cypis dusząc go w parterze. Walka skończyła się pod koniec pierwszej rundy!

Była to trzecia walka wieczoru gali, która odbywa się w inny sposób, niż przyzwyczaili się do tego fani. 

Na żywo

FAME MMA 6 - WYNIKI NA ŻYWO - RELACJA

18:45

Witamy i zaczynamy naszą relację od dramatycznych informacji związanych z Fame MMA 6. 

18:55

Na Twitterze pojawiło się mnóstwo komentarzy, że pod hotelem, gdzie przebywają uczestnicy gali i włodarze jest kilka zastępów policji:

18:58

Gala Fame MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem. O zajściu poinformował Andrzej Kostyra: - Będzie jednak gala Fame MMA. Policja przepuściła uczestników i organizatorów. Chyba pierwszy raz wykupię PPV na taką galę, żeby zobaczyć Marcin Najmana w akcji. Nie robię jaj😀 Najman walczący w czasach koronawirusa, hit

19:15

Gala Fame MMA 6 odbędzie się z lekkim opóźnieniem. Jak przekazał Krzysztof Rozpara, czyli wiceprezes federacji, w rozmowie z MMAnews.pl  uczestnicy i pracownicy zostali spisani przez policję pod hotelem. Onet Sport natomiast starał się wyjaśnić, o co chodzi w całym zamieszaniu, rozmawiając z asp. Agnieszką Żyłką. - Nie są to specjalne działania ukierunkowane na konkretną grupę. Na całym Śląsku są wzmożone kontrole, ze względu na obostrzenia, związane ze stanem epidemicznem. Musimy reagować na wszystkie sytuacje, gdzie na ulicy jest więcej niż dwie osoby. Tam, gdzie jest więcej ludzi, policja ma obowiązek skontrolować miejsce 

19:40

Jeśli macie problemy i stream Fame MMA 6 nie działa sprawdźcie, co robić! 

Fame MMA 6 NIE DZIAŁA transmisja i stream NA ŻYWO? Dlaczego? Co zrobić?

20:01

Gala rozpocznie się z kilkunastominutowym opóźnieniem. Bądźcie czujni! Pamiętajcie o tym, by nie korzystać z nielegalnych transmisji i sami ich nie tworzyć:

20:20

Wciąż czekamy na oficjalne rozpoczęcie gali. W oczekiwaniu polecamy obejrzeć zapowiedzi dwóch elektryzujących starć: 

20:23

FAME MMA 6 - RELACJA na żywo ze studia telewizyjnego rozpoczęta! Od teraz w tym miejscu będziemy komentować i opisywać każdą walkę!

20:27

ZACZYNAMY! Przedstawienie wszystkich zawodników Fame MMA 6 w studio telewizyjnym. Każdy odsunięty od siebie w bezpiecznej odległości:

 • Maciej Szewczyk
 • Dawid Ambroziak
 • Arkadiusz Tańcula
 • Alan Kwieciński
 • Bartosz Kubik
 • Cyprian Racicki
 • Maciej Rataj
 • Kasjusz Życiński
 • Mateusz Łapot
 • Jakub Flas
 • Piotr Piechowiak
 • Marcin Najman
 • Marcin Krasucki
 • Wojciech Gola
 • Marta Linkiewicz
 • Kamila Smogulecka

20:28

Teraz już na pewno gala oficjalnie się odbędzie! Organizatorzy zapewniają, że mają odpowiednio przygotowane studio filmowe. Każdy z zawodników i współpracowników został przebadany i musiał przejść dezynfekcje. Oprócz tego zapewniają, że studio również zostało oczyszczone. 

20:36

Czas na pierwszą walkę Fame MMA 6. Przed nami starcie:

 • Maciej Szewczyk - Dawid Ambroziak

20:40

W klatce czeka już Maciej Szewczyk! 

20:43

Rozpoczyna się walka!

Maciej Szewczyk - Dawid Ambroziak

182 cm - 175 cm

20:45

Szewczyk powalił w pierwszej sekundzie Ambroziaka, ale ten obronił się w parterze! Zapiął się mocno na szyi swojego rywala i trwało do końca pierwszej rundy.

20:48

Pierwsza runda na korzyść Ambra, mimo to, że otrzymał powalający cios w pierwszych sekundach. Czas na drugą rundę!

20:49

Szewczyk ruszył w drugiej rundzie front-kickiem, ale później obaj zaczęli się okładać mocnymi ciosami. Ambro długo leżał na swoim rywalu i próbował go obijać od góry, aż w końcu sędzie podniósł walkę na nogi. 

20:50

Szewczyk odpoczywa siedząc na swoim rywalu. Ewidentnie nie ma siły, ale gorzej wygląda Ambro, który ma rozbitą twarz. Koniec drugiej rundy!

20:55

Trzecia runda zaczęła się od 'skrętówki' w nogi Szewczyka. Ten jednak szybko się wybronił i nie chciał kontynuować walki w stójce. Ambro ponownie przeniósł starcie do parteru i do końca trzeciej rundy kontrolował pojedynek. Bardzo dobre starcie na początek Fame MMA w studio telewizyjnym. Ciężko wskazać zwycięzcę!

20:57

W stójce przewaga Szewczyka, ale w parterze przeważał Ambroziak. Jak walkę ocenili sędziowie? Zwycięzcą otwierającego pojedynku Fame MMA 6 przez niejednogłośną decyzję sędziów zostaje Dawid Ambroziak!

20:59

KOMENTARZE ZAWODNIKÓW PO WALCE:

Maciej Szewczyk: - Brak obycia w klatce zdecydował, że przegrałem. Mam nadzieję, że serca nie zabrakło. Mam nadzieję, że dostanę jeszcze jedną propozycję i pokaże się z jeszcze lepszej strony.

Dawid Ambroziak: - Po pierwszym ciosie, po którym poleciałem na deski, źle się to zaczęło, bo wyszedłem zdekoncentrowany. Wiedziałem jednak, co się dzieje, nie było aż tak źle po tym ciosie. 

21:07

Czas na drugą walkę gali Fame MMA 6. Rękawice skrzyżują: 

 • Alan Kwieciński - Arkadiusz Tańcula

21:10

Pierwsza runda walki rozpoczęła się od mocnego low-kicku w wykonaniu Alana Kwiecińskiego. 

21:10

Po tym low-kicku nic wielkiego się nie stało, ale panowie szybko przeszli do walki w parterze. Tu pojedynek kontrolował Arkadiusz Tańcula, który bił swojego rywala od góry. 

21:12

Sędziowie upomnieli zawodników, by zaczęli się bić. Wykorzystał to Kwieciński, któremu udało się wydostać z zapięcia Tańculi. Szybko wstał i powalił Tańculę, na którym spędził czas do końca pierwszej rundy. 

21:14

Alan Kwieciński na początku drugiej rundy od razu rzucił się do ataku i przeniósł walkę do parteru. Tu było blisko pełnego zapięcia szyi, jednak Tańcula sprytnie wydostał się z objęć. 

21:16

Kwieciński ponownie bliski założenia dźwigni, ale Tańcula umiejętnie unika zapięć. Pod koniec drugiej rundy udało mu się mocno obić głowę Alana. Zawodnicy ewidentnie zmęczeni.

21:20

Trzecia runda zaczęła się od ataków Alana Kwiecińskiego, ale ponownie Tańcula, którego twarz jest mocno rozbita, kontrolował pojedynek i sprowadził go do parteru. Od góry ponownie obijał swojego rywala!

21:22

Arek Tańcula w tej walce na pewno nie chciał walczyć w stójce. Zresztą Alan Kwieciński też nie. Obaj przez trzy rundy walczyli o to, kto będzie uderzał od góry. Sędziowie znów przed trudną decyzją, bo starcie było bardzo wyrównane!

21:25

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą walki jest Arkadiusz Tańcula!

21:25

KOMENTARZE PO DRUGIEJ WALCE:

Arkadiusz Tańcula: - Następny w kolejce Don Kasjo? Zapraszam do walki!

Alan Kwieciński: - Muszę na spokojnie zobaczyć tę walkę, byłem lepszy. Nie czuję się przegrany i liczę na jak najszybszy rewanż. Wyszedłem do walki nierozgrzany. Co tu dużo mówić, policja zatrzymała mnie przed przyjazdem tutaj.

21:29

Trzecia walka tego wieczoru! Na to starcie czekało wiele osób:

 • Bartosz QBIK Kubik - Cyprian CYPIS Racicki

21:31

Qbik i Cypis już w oktagonie - zaczyna się walka dwóch kontrowersyjnych muzyków. 

21:33

Kubik - 175 cm & Cypis - 176 cm

21:33

Pierwsze runda rozpoczęła się od szybkich ataków Qbika, a Cypis przez pierwszą minutę tylko się bronił wystawiając ręce przed sobą. Bartosz Kubik zmęczył się swoimi atakami, co wykorzystał Cypis dusząc go w parterze. Walka skończyła się pod koniec pierwszej rundy!

21:36

Cypis nie zadał żadnego ciosu na głowę Qbika. Bronił się przez pierwszą rundę, a później sprowadził walkę do parteru i udusił zza pleców rywala.

21:40

KOMENTARZE TRZECIEJ PO WALCE

QBIK: - Jestem wkurzony, bo nie wykorzystałem okazji, ale mam co chciałem. Gratulacje dla Cypisa, bo schudł i szacunek pomimo tego co gadał na mnie. Fajna zabawa. Zabrakło kondycji. Nasz konflikt z Cypisem jest zakończony. Pomimo trudnej sytuacji w kraju, mamy nadzieję, że daliśmy wam dużo radości.

CYPIS: - Biegłem na Qbika na początku, bo jak on mnie zaczął torpedować, to pierwsze co, to chciałem się poddać. Położyć na plecy. Chcę podziękować Qbikowi, bo się przygotował i pozdrawiam jego trenerów. Walka w oktagonie, to jest taki stres, wielki podziw dla mojego rywala. On mnie tak uderzył, że mi się mózg załączył. Jeszcze tyle słów z rzędu nie powiedziałem.  

21:47

Czwarta Walka na Fame MMA 6:

 • Maciej Rataj - Kasjan Życiński 

21:50

 • Maciej Rataj - Kasjan Życiński - I RUNDA

Pierwsza runda rozpoczęła się od niewielkiej liczby ciosów. Panowie przez długi czas byli w klinczu i jeden drugiego próbował obalić. Udało się to Maciejowi Ratajowi, który z dosiadu uderzał Don Kasjo od góry. Pierwsza runda bez zwycięzcy.

21:56

 • Maciej Rataj - Kasjan Życiński - II Runda

Druga runda rozpoczęła się od mocnego uderzenia w głowę Macieja Rataja, ale ten niespodziewanie sprowadził walkę do parteru. Panowie wrócili do stójki i tu ciężkie ciosy dotarły do głowy Rataja. Ten ewidentnie miał dość już tego starcia i wystraszony uciekał przed kolejnymi uderzeniami. Maciej Rataj ponownie sprowadził walkę do parteru i wydawało się, że tak zakończy się druga runda.

Don Kasjo zakończył starcie dusząc rywala w momencie, gdy wybrzmiał gong. 

21:57

Kasjusz Życiński wygrywa przez gilotynę w drugiej rundzie z Maćkiem Ratajem!

22:02

DON KASJO: - Nie jestem słaby w parterze, tak jak niektórzy sądzą. Niech Marcin Najman się zastanowi, gdzie chce walczyć. Jak chcą, to zapraszam teraz do oktagonu też Tańculę i Ambroziaka. Nie jestem teraz zmęczony.  

MACIEJ RATAJ: - Wydolnościowo czuję się strasznie. W pierwszej rundzie się wypompowałem, nie pamiętam połowy drugiej rundy. Wszystko robiłem w amoku. Nie miałem siły gardy trzymać, dlatego uciekałem w parter, by złapać tlen. Nie jestem zadowolony z tej walki. Może teraz zawodnik z niższej półki. 

22:03

Czas na piątą walkę dzisiejszego wieczoru, podczas Fame MMA 6:

 • Kubańczyk - L-Pro

22:12

 • Kubańczyk - L-Pro

Pierwsza runda rozpoczęła się od uderzenia L-Pro w twarz Kubańczyka. Nie zrobiło to jednak dużego wrażenia na chłopaku Oli Ciupy, który powalił swojego rywala. Flas postanowił obijać twarz Łapota. Chwilę go postraszył, poddusił i zamęczył w oktagonie. Mocna szczęka L-Pro i chyba Kubańczyk się tego nie spodziewał. 

Kubańczyk zakończył ten pojedynek mocnymi uderzeniami w głowę. Sędzia przerwał pojedynek.

22:18

 • Kubańczyk - L-Pro: komentarze po walce

L-PRO: - Sędzia zachował się prawidłowo, dosiad był pełny i nie byłem w stanie z niego wyjść. W pewnym momencie mogłem lepiej się przyłożył. Pierwszy cios ładnie wszedł. Następna walka z Cypisem, gratuluję mojemu rywalowi, ale konflikt jest dalej. Nie mam kompleksów i pojawiłem się bez koszulki. Chcę być wzorem dla tych, którzy mają kompleksy. Czy chciałbym rewanżu z Kubańczykiem? Chciałbym najpierw z Cypisem, później z podobnym do siebie rywalem, a później rewanż z Kubą. 

KUBAŃCZYK: - Ogólnie chciałem tę walkę skończyć w stójce, ale było bardzo ślisko. Każde poślizgnięcie mogło drogo kosztować. Wjechałem w nogi, dawno nie robiłem parteru. Mogłem więcej się pośmiać, poświrować. Nienawidzę swojego rywala, ale szacunek. Nie czytam hejtu w internecie. Rozjechałem go tutaj. Mam nadzieję, że następnym razem będzie poważna bitwa.

22:23

SZÓSTA WALKA FAME MMA 6 

 • Marcin Najman - Piotr Piechowiak

22:25

 • Marcin Najman - Piotr Piechowiak - w oktagonie 218 kilogramów!

Marcin Najman wszedł do oktagonu bardzo skoncentrowany. Nie chciał popełnić błędu, który mógłby zakończyć jego karierę. Zawodnicy długo zachowali dystans. Przez ponad 30 obaj się badali, aż w końcu Piechowiak próbował obalić Najmana. Ten jednak dał radę się obronić, ale nie na długo.

Najman trzymał się siatki i otrzymał minusowe punkty. Po chwili Piotr Piechowiak ruszył atakiem na Najmana i znokautował swojego rywala!!

22:30

MARCIN NAJMAN PRZEGRAŁ Z PIOTREM PIECHOWIAKIEM - DEBIUTANTEM W SPORTACH WALKI!

Otrzymał mocny lewy cios, który znokautował Marcina Najmana. Piechowiak momentalnie doskoczył do zawodowego boksera i wykończył go w parterze.c

22:40

Czas na CO-MAIN Event, czyli walkę pomiędzy Wojtkiem Golą a Marcinem Krasuckim!

22:35

 • MARCIN NAJMAN - PIOTR PIECHOWIAK: KOMENTARZE

MARCIN NAJMAN: - Silny chłopak. Nie udało mi się zastopować. Pędem Piotrek mnie przewrócił, ponieważ ja nie za dobrze się czuję w technikach parterowych. Myślę, że będę się z wami żegnał. Piotrkowi gratuluję. Trzymałem się siatki, ale cieszyłem się, że udało się to wybronić. Jeżeli zrobicie mi jakieś ładne pożegnanie, to jeszcze na jedną walkę się skuszę. 

PIOTR PIECHOWIAK: - Mocne ciosy Marcina, jako bokser nic dziwnego. To są małe rękawice także, co tu mówić. Myślę, że walka była przyjemna dla oka. Naderwałem pachwinę i powiem szczerze, jak tu upadłem, to był trzask. Na milion procent mam odnowioną kontuzję. Wygrałem, mam to w nosie, że jest ta kontuzja. Byłem przygotowany na parter i wiedziałem, że Marcin będzie chciał walczyć w stójce.   

22:45

 • Wojtek Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki

Pierwsza runda rozpoczęła się od szybkiego ataku Wojtka Goli. Mocne zamachy włodarza Fame MMA nie przynosiły efektów. Wojtek zmotywowany biegał za swoim rywalem. Rafonix próbował klinczować, jednak to się nie udawało. 

Wojtek Gola spróbował raz jeszcze ruszyć z mocnym atakiem i to się udało. Uderzył mocno w szczękę Rafonixa i ten padł jak rażony piorunem. Gola dosiadł na plecy Krasuckiego i go udusił.Odklepane!

22:55

 • Wojtek Gola - "Rafonix" Krasucki:

RAFONIX: - Myślałem, że będzie bardziej spokojnie, ale Wojtek nadawał tempo. Trochę wyczekiwał moment, musiał mnie zbadać, ale co nie udało się i tyle. Nie będę zrzucał winę na niższy wzrost i wagę, ale mam za małe doświadczenie. Muszę podjąć pracę nad sobą, bo walczyłem tak jakoś... po prostu. Nie jest to mój koniec Fame MMA, nie zamierzam rezygnować, chyba że widzowie mnie nie będą chcieli.

WOJTEK GOLA: - Jak dostałem pierwszy cios, to mnie pobudził do większej agresji. Marcin ma twardą szczękę, bo nie mogę ścisnąć dłoni. Coś czuję tam jest grubo. Ten występ kosztował mnie wiele pracy, bo musiałem pogodzić organizację pracy, stres z tą sytuacją, a dodatkowo się przygotować do walki z ciężkim rywalem. Wszystkie dotychczasowe walki oglądałem. Najlepsza walka to Szewcu-Ambro, druga walka też niczego sobie. Cypis mnie najbardziej zaskoczył. Gościu będzie legendą internetu. On nie wyprowadził ciosów, a wygrał. 

Dziękuję, że w tych ciężkich czasach jesteście z nami. To było mega wyzwanie, dziękuję zawodnikom, ekipie. Dziękuję Krzysztofie Rozparze. Człowiek, bez którego by to nie powstało. Szacunek. 

22:58

Kizo nie da koncertu z powodu choroby. Emitowany jest nagrany wcześniej koncert Malika Montany z pokoju z widokiem na Pałac Kultury. 

23:06

Czas na starcie wieczoru Fame MMA 6. Pojedynek kobiet, pojedynek:

 • Zusje - Linkimaster

23:15

 • Zusje - Linkimaster - walka wieczoru

Zusje błyskawicznie ruszyła do ataku. Uderzała w ciemno, co nie do końca się opłacało. Linkimaster bardziej opanowana i przeczekała szybkie ataki swojej rywalki. Zusje po 40 sekundach z rozbitym nosem i coraz cięższym oddechem. Straciła siłę na uderzenia, ale też na głośne okrzyki. Każdy następny atak bohaterki klipu Donatana był sygnalizowany.

Celniej i precyzyjniej atakowała Marta Linkiewicz i to ona wygrała pierwszą rundę. 

23:22

 • Zusje - Linkimaster

Trzecia runda ponownie rozpoczęła się od ostrego ataku Zusje. Zaczęła więcej kopać i brać swoją rywalkę na dystans. To zapewne zalecenia trenerów w narożniku. Obie po sześciu minutach starcia były już bardzo zmęczone, ale obie są bardzo zmęczone.

Zusje wyczekuje swoją rywalkę, a Linkimaster orbitowała jej osobę.

23:25

 • Zusje - Linkimaster

Zwyciężczynią walki wieczoru na Fame MMA 6 przez jednogłośną decyzję sędziów jest Marta Linkimaster Linkiewicz.

23:29

LINKIMASTER: - Bardzo się cieszę, ponieważ moja przygoda dzisiaj z Fame MMA się nie kończy. Uważam, że ta walka mogła wyglądać lepiej. 

ZUSJE: - Tu się bije ciężko, myślałem, że będzie łatwiej. Wielkie brawa dla Marty, bo kondycyjnie była lepsza. Umiejętności mi nie zabrakło, ale ciężko mi się było odnaleźć się w oktagonie. Uważam, że jak na pierwszy raz bardzo dobrze sobie poradziłam. 

Saleta o ofercie walki w FAME MMA i werdykcie Szpilka-Radczenko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

KOMENTARZE PO WALCE

QBIK: - Jestem wkurzony, bo nie wykorzystałem okazji, ale mam co chciałem. Gratulacje dla Cypisa, bo schudł i szacunek pomimo tego co gadał na mnie. Fajna zabawa. Zabrakło kondycji. Nasz konflikt z Cypisem jest zakończony. Pomimo trudnej sytuacji w kraju, mamy nadzieję, że daliśmy wam dużo radości.

CYPIS: - Biegłem na Qbika na początku, bo jak on mnie zaczął torpedować, to pierwsze co, to chciałem się poddać. Położyć na plecy. Chcę podziękować Qbikowi, bo się przygotował i pozdrawiam jego trenerów. Walka w oktagonie, to jest taki stres, wielki podziw dla mojego rywala. On mnie tak uderzył, że mi się mózg załączył. Jeszcze tyle słów z rzędu nie powiedziałem. 

Najnowsze