Conor McGregor - Donald Cerrone na UFC 246: kiedy

Autor: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News Conor McGregor - Donald Cerrone na UFC 246: kiedy

Conor McGregor - Donald Cerrone na UFC 246: kiedy hitowa walka?

2019-11-29 14:39

Conor McGregor po ponad rocznej przerwie wraca do oktagonu! Irlandczyk zmierzy się z prawdziwym weteranem MMA Donaldem Cerrone. Do starcia dojdzie na początku 2020 roku w Las vegas.

Conor McGregor (21-4) w październiku 2018 roku po przegranej walce w czwartej rundzie przez poddanie z Khabibem Nurmagomedovem zniknął ze świata sportu. Po kilkunastu miesiącach przerwy spełnia się marzenie fanów Irlandczyka, bowiem ten zawalczy podczas UFC 246 w Las Vegas. Rywalem gwiazdora MMA będzie weteran mieszanych sztuk walki Donald Cerrone (36-13, 1 N/C). Pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej. Warto zaznaczyć, że Amerykanin dwie ostatnie walki przegrał - Justinem Gaethjem i Tonym Fergusonem.

UFC 246 - McGregor vs. Cerrone: KIEDY?

Walka Conor McGregor - Donald Cerrone odbędzie się 18 stycznia 2020 roku w Las Vegas. Na chwilę obecną nie wiadomo, która polska stacja telewizyjna wykupu prawa do transmisji tego pojedynku. Możemy jednak przypuszczać, że UFC 246 zobaczymy w Polsacie.

Donal "Kowboj" Cerrone urodził się w 1983 roku w Denver. W zawodowym ringu stoczył aż 36 pojedynków z czego aż 17 wygrał przed czasem.

Conor McGregor urodzony w 1988 roku w Dublinie to niekwestionowany gwiazdor MMA, który w ostatnich latach przyczynił się do popularyzacji tej dyscypliny sportu. Jest byłym mistrzem UFC w wadze piórkowej (2015) i lekkiej (2016). Bilans Irlandczyka to 24 wygrane i 4 porażki.