Clout MMA 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Clout 9 marca 2024?

i

Autor: Clout MMA Clout MMA 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Clout 9 marca 2024?

SPORT

Clout MMA 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Clout 9 marca 2024?

2024-03-08 13:47

Karta walk Clout MMA 4 zawiera kilka zestawień, które są mocno komentowane przez internautów. Największe emocje wywołuje zaległy pojedynek Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Panowie rzeczywiście mają pomiędzy sobą złe relacje i obaj chcą udowodnić w klatce swoją wyższość. Elektryzującym zestawieniem jest również pojedynek królowej freak-fightów, czyli Marty Linkiewicz z Lexy Chaplin. Poznajcie wszystkie ogłoszone zestawienia Clout MMA 4 już teraz.

Spis treści

 1. Clout MMA 4 - KARTA WALK, WALKI
 2. Clout MMA 4 - ZAWODNICY

Clout MMA 4 - karta walk, walki, zawodnicy. Zastanawiacie się, kto walczy na Clout MMA 9 marca 2024? Internauci patrząc na to jak wygląda karta walk Clout MMA 4 nie kryją zaskoczenia. Do okrągłej klatki powraca Lexy Chaplin, która swój ostatni pojedynek stoczyła w marcu tamtego roku. Jej rywalka również swój ostatni pojedynek stoczyła dawno temu. Marta Linkiewicz, bo o niej mowa, w maju 2023 przegrała z Ewą Brodnicką, a w sierpniu 2022 z Anielą Bogusz. Teraz została wypożyczona z federacji Fame MMA, by dać emocjonujący pojedynek z jedną z głów konkurencyjnej federacji. Karta walk Clout MMA 4 wywołuje także emocje ze względu na wyczekiwane starcie pomiędzy Marcinem Najmanem a Jackiem Murańskim. Panowie mieli się zmierzyć rok temu, jednak pojedynek z przyczyn losowych się nie odbył.

FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?

Lexy Caplin i Sławomir Peszko otworzyli Clout MMA

Clout MMA 4 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk Clout MMA 4 aktualizowana jest w tym miejscu, z myślą o fanach walk pomiędzy popularnymi gwiazdami. Emocje wywołuje pojedynek Marty Linkiewicz z Lexy Chaplin, starcie Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, ale uwagę zwrócić musicie też na walkę Dawida Załęckiego z Patrykiem Masiakiem. Wielki Bu po pokonaniu Denisa Załęckiego, bierze się teraz za jego ojca. W klatce pojawią się także raperzy. Zbuku, którego znacie z rapowego kawałka "Młoda krew", walczy z Majorem SPZ od piosenki "Wstawaj".

 • Lexy Chaplin – Marta Linkimaster Linkiewicz
 • Marcin Cesarz Najman – Jacek Muran Murański
 • Dawid Crazy Załęcki – Patryk Wielki Bu Masiak
 • Gosia Margaret Magical – Marianna Królowa Schreiber
 • Michał Zbuku Buczek – Paweł Major SPZ Majewski
 • Adrian Cios - Paweł Prezes FEN Jóźwiak
 • Daniel Omielańczuk – Kamil King Kong Minda
 • Piotr Bestia Piechowiak - Sebastian Ztrolowany Nowak
 • Piotr Lizak Lizakowski - Przemysław Sequento Skulski
 • Wojciech Rekordzista Sobierajski - Rafał Boro Borkowski

Clout MMA 4 - ZAWODNICY

Kto walczy na Clout MMA 4? Adrian Cios stoczy w federacji już czwarty pojedynek. Na pierwszej gali w warszawskim Torwarze pokonał Łukasza Magicala Juniora Malankowskiego po ciosach w trzeciej rundzie. Na kolejnych wydarzeniach dwukrotnie mierzył się z Marcinem Cesarzem Najmanem, dwukrotnie pokonując go przez dyskwalifikację po nielegalnych uderzeniach w parterze. Dla Pawła Prezesa FEN Jóźwiaka będzie to siódmy pojedynek we freak-fightach. W Clout MMA będzie miał jednak okazję dopiero zadebiutować. Ostatnio w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał innego zawodnika Clout MMA 4 Jacka Murana Murańskiego. Na konfer Jóźwiak i Cios spotkali się już w klatce organizacji na CLOUT MMA 3: Santa Clout. Prezes FEN starł się ze swoim rywalem. Od razu zrobiło się gorąco! Na szczęście w porę interweniowała ochrona.

Epicki pojedynek gwarantowany. Konflikt Cesarza z Muranem trwa od wielu lat. Panowie nigdy jednak nie mieli okazji zmierzyć się w klatce. W końcu jednak staną twarzą w twarz w klatce, by stoczyć najbrutalniejszy pojedynek w historii freak-fightów. Odwieczni wrogowie zmierzą się w formule Dirty Street Boxing. Najtwardsze dostępne rękawice. Uderzenia łokciem i z główki. Dozwolone młotki i backfisty. Zawodnicy nie będą mogli się jednak gryźć! W czwartej rundzie, która odbędzie się bez limitu czasowego dojdzie do zaostrzenia zasad. Dozwolone będą kopnięcia, stompy i soccer kicki, a także dobijanie w parterze. Historia napisze się na Waszych oczach.