CLOUT MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Clout MMA 2?

i

Autor: Clout MMA CLOUT MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Clout MMA 2?

SPORT

CLOUT MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Clout MMA 2?

2023-10-27 11:30

Karta walk Clout MMA 2 - kto walczy? Druga odsłona gali, za którą odpowiada między innymi Lexy Chaplin, a twarzą jest Sławomir Peszko ciekawi internautów. Interesuje ich, czy zobaczą równie elektryzujące starcia skonfliktowanych ze sobą gwiazd, co w przypadku pierwszej edycji. Jakie walki są na Clout MMA 2? Przekonacie się na naszej stronie.

Spis treści

 1. Clout MMA 2 - KARTA WALK, WALKI
 2. Clout MMA 2 - ZAWODNICY

Clout MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Trzy podstawowe kwestie w temacie tego, kto walczy na Clout MMA 2 znajdziecie w tym miejscu. Organizatorzy weszli na rynek z mocnym uderzeniem tworząc zaskakujące zestawienia. Najbardziej zaskoczyć mogła walka Tomasza Hajto, czyli byłego reprezentanta Polski w piłkę nożną z byłym reprezentantem naszego kraju w siatkówkę, Zbigniewem Bartmanem. Szokiem okazała się także walka Moniki Laskowskiej z Nikolą oraz ogłoszony dodatkowo pojedynek Adriana Ciosa z młodszym z braci Magical. I tym razem organizatorzy zapewne przygotują dość niespodziewane zestawienia. Karta walk Clout MMA 2 zawierać będzie starcia zarówno gwiazd sportu, jak i absolutnych amatorów, których jedynym dotychczasowym większym zajęciem było publikowanie postów w mediach społecznościowych.

CLOUT MMA - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO! Kto wygrał Clout MMA 5.08.2023?

Artur Szpilka na gorąco o Załęckim i "Diablo" Włodarczyku: Denis to UPASIONA ŚWINIA | Andrzej Kostyra

Clout MMA 2 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk Clout MMA 2 aktualizowana jest w tym miejscu. Kto walczy na drugiej gali federacji, za którą odpowiada między innymi Lexy Chaplin, a twarzą jest Sławomir Peszko? Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem był Denis Załęcki, który ma do wyrównania rachunki z byłym zawodnikiem UFC. Mowa o Danielu Omielańczuku, który w swojej karierze pokonał wielu doświadczonych fighterów. Na gali 28 października 2023 w Płocku zawalczą:

 • Denis Załęcki - Daniel Omielańczuk (boks w małych rekawicach)
 • Małgorzata Zwierzyńska - Nikola Nikita Alokin
 • Dawid Crazy Załęcki - Tomasz Sarara (K-1 w małych rękawicach)
 • Marcin Najman - Piotr Lizakowski (MMA)
 • Denis Labrga - Kamil Minda
 • Rafał "Boro" Borkowski - Prolog Akademii Clout Chaser
 • Konrad Karwat - Krzysztof Fericze Ferenc
 • Albert Sosnowski - Remigiusz Gruchała
 • Bob The Beast Sapp - Piotr Bestia Piechowiak (MMA)
 • Toni Chaplin - Marcel Gawronek Gawroński (MMA) [zasady semi-pro]
 • Katarzyna Laluna Alexander - Agnieszka Bobek
 • Mariusz Super Mario Sobczak - Błażej Skrzypas Skrzypek

Clout MMA 2 - ZAWODNICY

Zawodnicy na Clout MMA 2 to zarówno doskonale znane gwiazdy świata mediów, jak i sportu. Walka Daniela Omielańczuka z Denisem "Bad Boyem" Załęckim będzie miała nietypową formułę! Pojedynek będzie odbywał się na zasadach boksu, a na pięściach zawodników znajdą się małe rękawice do MMA. To dodatkowo podgrzeje atmosferę, gwarantując ostrą bitkę. W przypadku dwóch fauli Denisa Załęckiego podczas walki, formuła automatycznie zmieni się na MMA. Marcin Najman walczył na gali CLOUT MMA 1 z Andrzejem Fonfarą i ma sporo do udowodnienia swoim rozczarowanym fanom. Samozwańczy "Cesarz Polskich Freak-Fightów" wrócił niedawno z wakacji w Stanach Zjednoczonych i już zaczyna szykować formę na starcie z podopiecznym trenera Mirosława Oknińskiego.

Listen on Spreaker.