Dawid Kubacki i Kamil Stoch - CEREMONIA MEDALOWA. Kiedy i o której godzinie oglądać?

2019-03-02 18:06 RW
Dawid Kubacki i Kamil Stoch - CEREMONIA MEDALOWA. Kiedy i o której godzinie oglądać?
Autor: AP Photo/Matthias Schrader / EAST NEWS Dawid Kubacki i Kamil Stoch - CEREMONIA MEDALOWA. Kiedy i o której godzinie oglądać?

Dawid Kubacki mistrzem świata a Kamil Stoch wicemistrzem świata skoczni normalnej! Naszych reprezentantów zobaczymy na najwyższych miejscach na podium mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym na skoczni normalnej w Seefeld! O której godzinie oglądać ceremonię medalową? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

Ceremonia medalowa skoczków - kiedy i o której godzinie? Po ogromnym sukcesie naszych reprezentantów podpowiadamy na ESKA.pl. Dawid Kubacki i Kamil Stoch to najwięksi bohaterowie skoczni normalnej Seefeld HS109. Obaj w drugiej serii popisali się doskonałym skokiem, który niespodziewanie dał 1. i 2. miejsce. Ceremonia medalowa Kubackiego i Stocha na żywo, to wyjątkowy moment w tym sezonie, ale także w całej historii. Nie można go przegapić!

Zobacz: SKOKI NARCIARSKIE 2018/19: KWALIFIKACJE, TERMINARZ, GODZINY [Puchar Świata]

Przeczytaj też: Dawid Kubacki - wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice

Dawid Kubacki i Kamil Stoch - medale na MŚ Seefeld 2019

Konkurs indywidualny na skoczni normalnej w Seefeld HS109 przejdzie do historii. Pierwsza seria zakończyła się sporym rozczarowaniem, bo nasi reprezentanci zajęli 30., 27. i 18. miejsce. Drugim skokiem na 100.0 m z 30. na 12. miejsce awansował Stefan Hula. Kamil Stoch skoczył 101.5 m i awansował z 18. miejsca na 2. miejsce, a Dawid Kubacki skacząc aż 104,5 m awansował z 27. na 1. miejsce!

Skąd tak zaskakujący wynik? Im później tym coraz trudniejsze warunki atmosferyczne. Padał gęsty śnieg, który spowalniał zawodników na najeździe. Ostatecznie zakończyło się sprawiedliwie! Wygrali zawodnicy, którzy w treningach i kwalifikacjach spisywali się najlepiej.

Ceremonia medalowa - kiedy i o której godzinie?

Kiedy i o której godzinie ceremonia medalowa skoczków? Dawid Kubacki i Kamil Stoch na najwyższym stopniu podium pojawią się w sobotę, o godzinie 19:00.

Najnowsze