Dawid Kubacki - wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice

2020-01-18 17:58
Dawid Kubacki - wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice
Autor: fot. AP Photo/Matthias Schrader // EAST NEWS Dawid Kubacki - wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice

Dawid Kubacki to drugi najlepszy zawodnik polskiej reprezentacji, w czasie Turnieju Czterech Skoczni! Poznajcie go bardziej - na ESKA.pl!

Dawid Kubacki - wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice - to informacje, które najbardziej interesują internautów i fanów skoków narciarskich. Polski skoczek urodzony w Nowym Targu zaskoczył swoją formą podczas Turnieju Czterech Skoczni 2018. Wyśmienite skoki Kubackiego sprawiły, że w klasyfikacji najtrudniejszego w sezonie turnieju, został drugim najlepszym polskim reprezentantem!

Dawid Kubacki rok później w sezonie 2019/2020 został zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni! Jest trzecim Polakiem po Adamie Małyszu i Kamilu Stochu, który tego dokonał.

Zobacz: Dawid Kubacki WYGRYWA Turniej Czterech Skoczni! Historyczny wyczyn Polaka!

Dawid Kubacki - wiek

Ile lat ma Dawid Kubacki? Złoty medalista w drużynie z Lahti urodził się 12 marca 1990 roku w Nowym Targu. W 2018 roku skończy 28 lat! 

Dawid Kubacki - wzrost

Dawid Kubacki jest jednym z najwyższych zawodników reprezentacji Polski. Sympatyczny skoczek ma 180 centymetrów wzrostu. 

Dawid Kubacki - wykształcenie

Dawid Kubacki studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Wszystko po to, by już wkrótce szkolić następców i przyszłe gwiazdy reprezentacji Polskiw  skokach narciarskich.

Dawid Kubacki - dzieci

Dawid Kubacki od kilku lat jest w związku z Martą Majcher. Wspólnie w przyszłości planują założenie rodziny.

Dawid Kubacki - waga

Ile waży Dawid Kubacki? Dalekie skoki gwarantuje mu waga 64 kilogramów! Dla porównania Maciej Kot waży 61 kg, Piotr Żyła waży 59 kg, a Kamil Stoch 55 kg.

Dawid Kubacki - rodzice

Rodzice Dawida, czyli Edward Kubacki i Małgorzata Kubacka dokładali największych starań, by ich syn startował w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Udało się!

Kamil Stoch - żona, dzieci, instagram, czapki, Soczi, zarobki

Autor: brak danych

  Kamil Stoch - żona, dzieci, instagram, czapki, Soczi, zarobki - to informacje, które ciekawią internautów i fanów skoków narciarskich. Na wszystkie interesujące was kwestię na temat mistrza olimpijskiego z zimowych igrzysk w Rosji - odpowiadamy na ESKA.

Najnowsze