Borys Mańkowski - wzrost, żona, waga, wiek, Fame MMA, zarobki, dzieci, piosenka, rekord

2021-09-15 10:10
Borys Mańkowski - wzrost, żona, waga, wiek, Fame MMA, zarobki, dzieci, piosenka, rekord
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS Borys Mańkowski - wzrost, żona, waga, wiek, Fame MMA, zarobki, dzieci, piosenka, rekord

Borys Mańkowski - kim jest? Szczególnie młodzi kibice mogą nie znać odpowiedzi na te pytanie. Jeden z najbardziej utytułowanych, najbardziej cenionych polskich fighterów ponownie wzbudza duże emocje. Wszystko to za sprawą jego występu na Fame MMA i walki z Normanem Parke! Poznajcie wszystkie szczegóły i dokładnie dowiedzcie się, kim jest Borys Mańkowski już teraz!

Spis treści

  1. Borys Mańkowski - wzrost
  2. Borys Mańkowski - żona, dzieci
  3. Borys Mańkowski - waga
  4. Borys Mańkowski - wiek
  5. Borys Mańkowski - Fame MMA
  6. Borys Mańkowski - zarobki
  7. Borys Mańkowski - piosenka
  8. Borys Mańkowski - rekord

Borys Mańkowski - wzrost, żona, waga, wiek, Fame MMA, zarobki, dzieci, piosenka, rekord, to wszystko interesuje kibiców, którzy od zawsze wspierają popularnego sportowca, ale również tych, którzy dopiero teraz dowiedzieli się, kim on jest. Diabeł Tasmański, bo taki pseudonim ma Borys Mańkowski od najmłodszych lat trenuje MMA. Choć nie brakuje mu sukcesów zapaśniczych. Szybko zaczął zdobywać medale i zyskiwać renomę wśród największych zawodników. Karierę w mieszanych sztukach walki rozpoczął w 2008 roku, kiedy to wygrał z Tomaszem Jeruszką. W 2010 roku wziął udział w ośmioosobowym turnieju wagi lekkiej, który organizowała federacja KSW. Przegrał dopiero w ćwierćfinale. Dwa lata później ponownie związał się z tą federacją, pokonując Marcina Naruszczkę. Na tej samej, dziewiętnastej gali walczył Mariusz Pudzianowski i Sapp. Kim jest Borys Mańkowski? Kto to jest? Wszystkie informacje o popularnym zawodniku podrzucamy poniżej.

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Borys Mańkowski - wzrost

Wzrost Borysa Mańkowskiego nie jest tajemnicą. Często bywało tak, że zawodnik MMA musiał mierzyć się z zawodnikami wyższymi od siebie o kilka centymetrów. Borys ma bowiem 171 centymetrów wzrostu i nie należy do najwyższych. Poniekąd jest to jego mocna strona, ponieważ jest szybszy i dynamiczniejszy w przeprowadzanych atakach.

Borys Mańkowski - żona, dzieci

Borys Mańkowski wraz z żoną wychowuje Wraz z małżonką wychowuje dwoje dzieci. Mają wspólnie starszą córkę i synka o imieniu Hektor.

Borys Mańkowski - waga

Ile waży Borys Mańkowski? Jego waga jest proporcjonalna do wzrostu, ponieważ popularny zawodnik MMA waży około 70, 71 kilogramów.

Borys Mańkowski - wiek

Ile lat ma Borys Mańkowski? Wiek utytułowanego zawodnika MMA nie jest tajemnicą. Diabeł Tasmański urodził się 13 października 1989 roku w Poznaniu. W 2021 roku będzie obchodzić 32. urodziny.

Borys Mańkowski - Fame MMA

Borys Mańkowski na Fame MMA to duża niespodzianka. Zawodnik, który do tej pory występował wyłącznie dla federacji KSW, postanowił sprawdzić się w starciu dla organizacji, pod którą podpisuje się m.in. Wojtek Gola, Boxdel oraz Krzysztof Rozpara. Powód? Norman Parke! To właśnie z tym irlandzkim zawodnikiem, Borys stoczył jedne z najbardziej efektowych walk w historii polskiego MMA. 23 marca 2021 po trzyrundowym pojedynku przegrał jednogłośną decyzją sędziów. 

Borys Mańkowski - zarobki

Ile zarabia Borys Mańkowski? Sportowiec poniekąd odpowiedział na te pytanie, podczas transmisji na żywo w mediach społecznościowych. Powiedział, że zarobki za walkę na Fame MMA a KSW są podobne. Wyjaśnił jednocześnie, że tylko powody zdrowotne spowodowały, że walczy na gali freakfightowej fedracji. - Powtórzę jeszcze, znalazłem się w takiej sytuacji zdrowotnej, że tutaj mogę wystartować w dniu dzisiejszym, a tam nie.

Borys Mańkowski - piosenka

Piosenka Borysa Mańkowskiego na wejście to wielki hit, który znacie z anteny Radia ESKA. Znacie go jednak z wersji, pod którą podpisywała się gwiazda światowej sceny, Rita Ora. Mańkowski wchodzi do utworu zatytułowanego Heartbeat w gitarowym remixie, za który odpowiada Chase & Status.

Borys Mańkowski - rekord

Borys Mańkowski ma na swoim koncie w sumie 37 walk, z czego 28 razy zwyciężył, a 7 razy przegrał. Jeśli chodzi o wygrane, bo te są najważniejsze, to aż 12 razy odbyły się one przez poddanie, 12 razy przez decyzje, a 4 razy przez nokauty.

Sonda
Kto wygra walkę Norman Parke - Borys Mańkowski na FAME MMA 11?
Najnowsze