Bilety Polska - Anglia 2021: STADION NARODOWY. Gdzie i po ile kupić? Czy jeszcze są?

2021-09-06 13:16
Bilety Polska - Anglia 2021: STADION NARODOWY. Gdzie i po ile kupić? Czy jeszcze są?
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Bilety Polska - Anglia 2021: STADION NARODOWY. Gdzie i po ile kupić? Czy jeszcze są?

Bilety na mecz Polska - Anglia 2021 to gorący towar dla wszystkich kibiców. Gdzie i po ile kupić wejściówki na mecz Polska - Anglia? Czy są jeszcze dostępne? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Bilety Polska - Anglia 2021: stadion narodowy
  2. Bilety Polska - Anglia 2021: gdzie kupić?

Bilety Polska - Anglia 2021stadion narodowy. Gdzie i po ile kupić? Czy bilety na mecz Polska Anglia 8.09.2021 są jeszcze dostępne? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o bilety Polska Anglia 8 września 2021? Wiele osób chciałoby zobaczyć szósty mecz Polski w eliminacjach do mistrzostw świata z trybun największego obiektu w naszym kraju. Kibice, którzy przegapili sprzedaż wejściówek, chcieliby rzutem na taśmę zdobyć kartonik wstępu, by przeżywać ogromne emocje na żywo. Tym bardziej, że będzie to pojedynek, za sprawą którego Polacy powalczą o zbliżenie się do Anglików w grupowej tabeli. Ewentualna wygrana sprawi, że piłkarze Paulo Sousy wciąż będą zajmować drugie miejsce, ale zbliżą się do swoich największych rywali na dwa punkty. Bilety Polska - Anglia 2021 to gorący towar, dlatego podrzucamy garść szczegółów w jednym miejscu.

SEKRETY piłkarzy [GROSICKI, LEWANDOWSKI, SZCZĘSNY] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #30

Bilety Polska - Anglia 2021: stadion narodowy

Bilety Polska - Anglia 2021 na PGE Stadion Narodowy pojawiły się w sprzedaży 26 sierpnia 2021. Wtedy właśnie strona Łączy Nas Piłka, z powodu dużego zainteresowania, była bardzo obciążona. Ciężko było nabyć wejściówki, ale ostatecznie, gdy strona zaczęła działać poprawnie bilety zostały wyprzedane bardzo szybko. Nawiązaliśmy kontakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i wtedy proponowano, by zaglądać na stronę, co jakiś czas, bo bilety wstępu mogą pojawić się w sprzedaży w każdej chwili. Niestety, tak się nie stało.

Bilety Polska - Anglia 2021: gdzie kupić?

Gdzie kupić bilety Polska - Anglia 2021? Ile kosztuje jedna wejściówka? Jeśli chodzi o tę drugą kwestię, to kartoniki wstępu można było nabyć w cenie od 40 do 160 złotych. Obecnie nie kupicie ich w żadnym oficjalnym punkcie sprzedaży. Co więcej ryzykowne jest kupowanie wejściówek od osób trzecich. 

Polska - Anglia 2021: kiedy jest następny mecz Polski? O której godzinie?

Sonda
Polska - Anglia. Jaki będzie wynik meczu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze