Artur Szpilka - Denis Załęcki: GODZINA walki 17.09.2022. Kiedy Szplika na High League?

2022-09-17 14:24
Artur Szpilka - Denis Załęcki: GODZINA walki 17.09.2022. Kiedy Szplika na High League?
Autor: High League Artur Szpilka - Denis Załęcki: GODZINA walki 17.09.2022. Kiedy Szplika na High League?

O której godzinie walka Artur Szpilka - Denis Załęcki? Godzina pojedynku jest ważna dla wszystkich, którzy są ciekawi, jak Szpila poradzi sobie w debiucie, jeśli chodzi o freak-fighty. Pięściarz walczy z doświadczonym zawodnikiem, jeśli chodzi o MMA.

Spis treści

  1. Artur Szpilka - Denis Załęcki: walka 17.09.2022
  2. Artur Szpilka - Denis Załęcki: GODZINA walki 17.09.2022

Artur Szpilka - Denis Załęcki: GODZINA walki 17.09.2022 jest znana? O której godzinie walka Szpilka - Załęcki 2022? Pytania o starcie popularnych zawodników coraz częściej wpisywane są w wyszukiwarkę. Nic dziwnego, w końcu Artur Szpilka, podczas HIGH League 4 w Arenie Gliwice, po raz pierwszy zaprezentuje się we freak-fightach. Szpila, który jest jednym z najpopularniejszych polskich wojowników i najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej, stanie przed ogromnym wyzwaniem w MMA! Jego rywalem jest nieobliczalny streetfighter, Denis Bad Boy Załęcki. W ostatnim czasie pokonał on między innymi Alana Kwiecińskiego.

High League 4 GDZIE OGLĄDAĆ? High League 17.09.2022 live stream na żywo

Artur Szpilka u Kostyry. Pojednanie, depresja, wiara.

Artur Szpilka - Denis Załęcki: walka 17.09.2022

Szpilka podczas gali HIGH League 4 stoczy walkę na zasadach zawodowego MMA. Wojownik z Wieliczki w klatce zdążył odbyć już jeden pojedynek. W sportowej konfrontacji nie dał żadnych szans Sergiejowi Radczence. Teraz zmierzy się z ogromnym wyzwaniem w świecie freak-fightów, do którego idealnie pasuje - głównie dzięki swojemu charakterowi i barwnej historii. Szpila to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników sportów walki w Polsce. W profesjonalnym ringu, na zasadach boksu, stoczył 29 walk, z czego wygrał 24! Należał do ścisłej światowej czołówki wagi ciężkiej. Konfrontował się o pas mistrza świata WBC, a także zdobywał regionalne i młodzieżowe pasy tej federacji. Mierzył się z takimi gwiazdami jak Bryant Jennings, Tomasz Adamek, Deontay Wilder, Adam Kownacki, Mariusz Wach czy Dereck Chisora. Pokonał między innymi Adamka i Wacha. O tych walkach mówiła cała Polska!

Denis Załęcki powróci po porażce z utytułowanym kickbokserem, Mateuszem Don Diego Kubiszynem. Wcześniej w rewelacyjnym stylu, na zasadach K-1, wypunktował Alana “Alanika” Kwiecińskiego. Dzięki swoim walkom i charakterowi szybko stał się ulubieńcem kibiców. Pora na największy egzamin w jego sportowej karierze!

Artur Szpilka - Denis Załęcki: GODZINA walki 17.09.2022

Walka Artur Szpilka - Denis Załęcki 2022 odbędzie się jako przedostatnia w kolejności. Ósme starcie High League 4 powinno rozpocząć się około 23:30, ale wszystko zależy od tego, jak ułożą się poprzednie starcia. Warto oglądać High League 4 PPV od samego początku.

Sonda
Czyją walkę chcielibyście zobaczyć na High League 5?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze