Anthony Joshua - Andy Ruiz Jr: WYNIK WALKI na żywo. Kto wygrał? [SKRÓT WIDEO]

2019-12-08 11:23 RW
Anthony Joshua - Andy Ruiz: WYNIK WALKI na żywo. Kto wygrał? [SKRÓT WIDEO]
Autor: FAYEZ NURELDINE/AFP/East News Anthony Joshua - Andy Ruiz: WYNIK WALKI na żywo. Kto wygrał? [SKRÓT WIDEO]

Wynik walki Joshua - Ruiz 7.12.2019 podrzucamy na ESKA.pl. Zdecydowanie Joshua – Ruiz to walka, na którą od tygodni czekali miłośnicy boksu na całym świecie. Do pojedynku doszło na stadionie Ad-Dirjji w Arabii Saudyjskiej. Obiekt został wybudowany w 7 tygodnie - specjalnie z okazji tej gali bokserskiej. Jak wyglądała walka? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Anthony Joshua - Andy Ruiz Jrwynik i skrót walki podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Kibice od kilku tygodni wyczekiwali rewanżu pomiędzy tymi zawodnikami. Po raz pierwszy pięściarze spotkali się w czerwcu 2019 roku. W Madison Square Garden w Nowym Jorku doszło do niecodziennych i dość szokujących sytuacji. Joshua powalił Ruiza na deski, jednak w dalszej części pojedynku zabrakło mu skuteczności, by zakończyć te starcie na swoją korzyść. Andy Ruiz II błyskawicznie się otrząsnął i aż cztery razy udało mu się powalić swojego rywala. Joshua nie wykazywał chęci do walki, dlatego też sędzia postanowić ją przerwać. Mówimy o sensacyjnym zwycięstwie Andy'ego Ruiza, który wskoczył do karty walk w ostatniej chwili. 

Rewanż Joshua - Ruiz był już tylko kwestią czasu, ponieważ w podpisanym przez zawodników kontrakcie znalazł się zapis, iż jeśli Joshua przegra, to należy zorganizować jak najszybciej ponowne starcie tych fighterów. Jak poradził sobie tym razem? Wynik walki Anthony Joshua - Andy Ruiz 7.12.2019 poznaliśmy o 23:05. Joshua od pierwszej rundy kontrolował walkę i słusznie wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów. 

Najnowsze