Aniela Lil Masti Bogusz - Kamila Zusje Smogulecka: WYNIK walki High League 3 [4.06.2022]

i

Autor: High League Aniela Lil Masti Bogusz - Kamila Zusje Smogulecka: WYNIK walki High League 3 [4.06.2022]

Aniela Lil Masti Bogusz - Kamila Zusje Smogulecka: WYNIK walki High League 3 [4.06.2022]

2022-06-04 22:23

Wynik walki Lil Masti - Zusje 4 czerwca 2022 jest zaskakujący? Kto wygrał na High League 3? Przed pojedynkiem panie były pewne swoich umiejętności i przekonywały o swojej wyższości. Wynik Lil Masti - Zusje 2022, a także opinie po pojedynku poznacie na naszej stronie.

Spis treści

  1. Lil Masti - Zusje 2022: walka
  2. Lil Masti - Zusje 2022: wynik walki

Aniela Lil Masti Bogusz - Kamila Zusje Smogulecka: wynik walki High League 3 rozwiąże konflikt pomiędzy tymi zawodniczkami, jaki powstał jakiś czas temu. Mówi się, że Aniela Bogusz nie ma konkurencji w polskich freak-fightach. Lil Masti wygrała dwie pierwsze walki w bardzo efektownym stylu. Podczas pierwszej gali HIGH League również była bezkonkurencyjna. W sierpniu ubiegłego roku w Ergo Arneie pokonała przed czasem pięściarską mistrzyni świata, Ewę Kleo Brodnicką. Starciu towarzyszyły dymy, których na długo nie zapomnimy. Czy poradziła sobie z Zusje? Jaki jest wynik walki Lil Masti Zusje 4.06.2022?

High League 3 LIVE - RELACJA ONLINE 4.06.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 3.06.2022

Lil Masti - Zusje 2022: walka

Słynna influencerka i youtuberka do Trójmiasta wróci w nowej formule walki. Zapoczątkuje nową erę w historii polskich freak-fightów i zmierzy się z Zusje Astafiewą w legendarnym boksie birmańskim, znanym również jako lethwei. Zasady boksu birmańskiego gwarantują niezwykle brutalne pojedynki wywodzące się z Azji. Konfrontacja odbędzie się w małych, najtwardszych rękawicach. Na HIGH League 3 zobaczymy prawdziwą stójkową wojnę. W starciu dozwolone będą również uderzenia głową! Zusje Astafiewa związała się z HIGH League umową i będzie nową zawodniczką organizacji. Wcześniej stoczyła w MMA cztery pojedynki, z czego wygrała dwa. Jej konkurentki zostały zdominowane! Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty.

Lil Masti - Zusje 2022: wynik walki

Wynik walki Lil Masti - Zusje 4.06.2022 interesuje tysiące fanów tych influencerek. Po jednogłośnej decyzji sędziów zwyciężczynią jest Aniela Lil Masti Bogusz.

  • I RUNDA: Aniela Lil Masti Bogusz - Zusje Smogulecka

Ruszyła na początku Lil Masti, ale obie wymieniły się ciosami. Celniejsza w pierwszej minucie była Aniela Bogusz, która zadała szybsze i bardziej dynamiczne ciosy. Zusje częściej szła do tyłu, a gdy ruszała w przód nadziewała się na mocne ciosy. Kamila Smogulecka czekała na to, by zaatakować prawym ciosem. 30 sekund przed końcem potężny cios ze strony Bogusz i ten musiał zrobić wrażenie na jej rywalce. Mobilniejsza na nogach była Masti.

  • II RUNDA: Aniela Lil Masti Bogusz - Zusje Smogulecka

Lil Masti ruszyła z uśmiechem na twarzy od pierwszych sekund drugiej rundy. Zusje jest odporna na ból, ale ewidentnie ma problem z unikaniem ciosów. Sporo ciosów, które nie trafiają czysto na twarz z obu stron. 40 sekund przed końcem drugiej rundy Masti celnie zaczęła trafiać w twarz Zusje, a ta już mocno poobijana. 

  • III RUNDA: Aniela Lil Masti Bogusz - Kamila Zusje Smogulecka

Po gongu pięć, sześć, siedem szybkich kroków Lil Masti i już spycha swoją rywalkę pod siatkę. Aniela Bogusz sprytnie i rozważnie zadaje ciosy. Cierpliwie czeka na najlepszą okazję. Krew zaczęła lecieć z nosa Kamili Smoguleckiej. Cały czas w trzeciej rundzie szła do przodu Aniela Bogusz, a Zusje cały czas była na wstecznym. Twarz Smoguleckiej kompletnie rozbita, spuchnięta, sina i wiadomo, kto ten pojedynek na punkty wygrał. 

Sonda
Czy lubisz Mariusza Pudzianowskiego?