Aniela Lil Masti Bogusz - Kamila Zusje Smogulecka: WYNIK walki High League 3 [4.06.2022]

2022-06-04 22:23
Aniela Lil Masti Bogusz - Kamila Zusje Smogulecka: WYNIK walki High League 3 [4.06.2022]
Autor: High League Aniela Lil Masti Bogusz - Kamila Zusje Smogulecka: WYNIK walki High League 3 [4.06.2022]

Wynik walki Lil Masti - Zusje 4 czerwca 2022 jest zaskakujący? Kto wygrał na High League 3? Przed pojedynkiem panie były pewne swoich umiejętności i przekonywały o swojej wyższości. Wynik Lil Masti - Zusje 2022, a także opinie po pojedynku poznacie na naszej stronie.

Spis treści

  1. Lil Masti - Zusje 2022: walka
  2. Lil Masti - Zusje 2022: wynik walki

Aniela Lil Masti Bogusz - Kamila Zusje Smogulecka: wynik walki High League 3 rozwiąże konflikt pomiędzy tymi zawodniczkami, jaki powstał jakiś czas temu. Mówi się, że Aniela Bogusz nie ma konkurencji w polskich freak-fightach. Lil Masti wygrała dwie pierwsze walki w bardzo efektownym stylu. Podczas pierwszej gali HIGH League również była bezkonkurencyjna. W sierpniu ubiegłego roku w Ergo Arneie pokonała przed czasem pięściarską mistrzyni świata, Ewę Kleo Brodnicką. Starciu towarzyszyły dymy, których na długo nie zapomnimy. Czy poradziła sobie z Zusje? Jaki jest wynik walki Lil Masti Zusje 4.06.2022?

High League 3 LIVE - RELACJA ONLINE 4.06.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 3.06.2022

Lil Masti - Zusje 2022: walka

Słynna influencerka i youtuberka do Trójmiasta wróci w nowej formule walki. Zapoczątkuje nową erę w historii polskich freak-fightów i zmierzy się z Zusje Astafiewą w legendarnym boksie birmańskim, znanym również jako lethwei. Zasady boksu birmańskiego gwarantują niezwykle brutalne pojedynki wywodzące się z Azji. Konfrontacja odbędzie się w małych, najtwardszych rękawicach. Na HIGH League 3 zobaczymy prawdziwą stójkową wojnę. W starciu dozwolone będą również uderzenia głową! Zusje Astafiewa związała się z HIGH League umową i będzie nową zawodniczką organizacji. Wcześniej stoczyła w MMA cztery pojedynki, z czego wygrała dwa. Jej konkurentki zostały zdominowane! Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty.

Lil Masti - Zusje 2022: wynik walki

Wynik walki Lil Masti - Zusje 4.06.2022 interesuje tysiące fanów tych influencerek. Po jednogłośnej decyzji sędziów zwyciężczynią jest Aniela Lil Masti Bogusz.

  • I RUNDA: Aniela Lil Masti Bogusz - Zusje Smogulecka

Ruszyła na początku Lil Masti, ale obie wymieniły się ciosami. Celniejsza w pierwszej minucie była Aniela Bogusz, która zadała szybsze i bardziej dynamiczne ciosy. Zusje częściej szła do tyłu, a gdy ruszała w przód nadziewała się na mocne ciosy. Kamila Smogulecka czekała na to, by zaatakować prawym ciosem. 30 sekund przed końcem potężny cios ze strony Bogusz i ten musiał zrobić wrażenie na jej rywalce. Mobilniejsza na nogach była Masti.

  • II RUNDA: Aniela Lil Masti Bogusz - Zusje Smogulecka

Lil Masti ruszyła z uśmiechem na twarzy od pierwszych sekund drugiej rundy. Zusje jest odporna na ból, ale ewidentnie ma problem z unikaniem ciosów. Sporo ciosów, które nie trafiają czysto na twarz z obu stron. 40 sekund przed końcem drugiej rundy Masti celnie zaczęła trafiać w twarz Zusje, a ta już mocno poobijana. 

  • III RUNDA: Aniela Lil Masti Bogusz - Kamila Zusje Smogulecka

Po gongu pięć, sześć, siedem szybkich kroków Lil Masti i już spycha swoją rywalkę pod siatkę. Aniela Bogusz sprytnie i rozważnie zadaje ciosy. Cierpliwie czeka na najlepszą okazję. Krew zaczęła lecieć z nosa Kamili Smoguleckiej. Cały czas w trzeciej rundzie szła do przodu Aniela Bogusz, a Zusje cały czas była na wstecznym. Twarz Smoguleckiej kompletnie rozbita, spuchnięta, sina i wiadomo, kto ten pojedynek na punkty wygrał. 

Sonda
Czy lubisz Mariusza Pudzianowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze