Autor: High League Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Bomba: WYNIK walki High League 4. Kto wygrał 17.09.2022?

2022-09-17 22:15

Wynik walki Ferrari - Scareface 17.09.2022 podajemy na naszej stronie. Jedna z głównych, a na pewno najbardziej elektryzująca walka na High League 4 zakończyła się zgodnie z typowaniami ekspertów czy jednak jest zaskoczenie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

1. Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Bomba 2022: walka
  2. Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Bomba: WYNIK walki High League 4
  3. Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Bomba: WALKA

Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Bomba: wynik walki High League 4 jest zaskoczeniem? Kto wygrał High League 17.09.2022? Jedno z największych rozstrzygnięć, jeśli chodzi o czwartą odsłonę wydarzenia. Między Roślikiem a Bombą pojawiła się bardzo zła krew. Scarface to były partner Zusje Astafiewej. Po rozstaniu wspierał ją “Ferrari”. Między mężczyznami doszło już do wielu spięć. To swój finał mogło mieć tylko w klatce!

High League 4 LIVE - RELACJA ONLINE 17.09.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Bomba 2022: walka

Amadeusz Roślik to jeden z najbardziej doświadczonych polskich freak-fighterów. Swoją karierę rozpoczął już w 2018 roku. Stoczył osiem walk, z czego sześć w MMA. Pokonywał między innymi Filipa Filipka Marcinka, Mateusza Haribo Gąsiewskiego i Sylwestra Bystrzaka Tkocza. Jego bilans w MMA to trzy zwycięstwa i trzy porażki. Ferrari to urodzony zadymiarz. Uwielbia wzbudzać kontrowersje i w charakterystyczny sposób rozprawia się słownie z rywalami. Ostatni raz wystąpił w marcu. Później towarzyszyły mu problemy prywatne. W kwietniu został zaatakowany we własnym mieszkaniu, które po napaści wyglądało wręcz jak z horroru.

Paweł Bomba w HIGH League zadebiutował podczas trzeciej edycji, która 4 czerwca odbyła się w trójmiejskiej ERGO ARENIE. Scarface szybko przegrał z Mateuszem Tarzanem Leśniakiem, jednak wzbudzał ogromne emocje podczas konferencji i innych rozmów. Udowodnił, że zasługuje na kolejną walkę w lidze Malika Montany.

High League 4 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał High League 17.09.2022?

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Bomba: WYNIK walki High League 4

Wynik walki Ferrari - Scareface, czyli Amadeusz Roślik - Paweł Bomba 2022 poznaliśmy po godzinie 22:00. Amadeusz Ferrari Roślik wygrał w 2. minucie pierwszej rundy.

High League 5 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League 5?

Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Bomba: WALKA

Runda 1: Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Scarface Bomba

Amadeusz Ferrari i Paweł Bomba czekają na siebie na środku oktagonu. Pierwsze 40 sekund stali na środku i czekali, który pierwszy zaatakuje. Pierwsze gwizdy na trybunach, bo po 1 minucie 30 sekundzie nic się nie wydarzyło. Żaden cios nie został oddany. Ruszył Ferrari lewym, prawym, ale wszystko w powietrze. Bomba jedyne co robił, to straszył, że próbuje startować.

1. minutę przed końcem ruszył szubko Amadeusz Roślik i padł twarzą na ziemię Bomba! CO TO BYŁO!!!!! 2 minuty czekania na jedną akcję - było warto!

Czyją walkę chcielibyście zobaczyć na High League 5?