Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Łaszczyk GODZINA. Kiedy i o której walka Fame MMA 17

i

Autor: FAME MMA / Facebook Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Łaszczyk GODZINA. Kiedy i o której walka Fame MMA 17

Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Łaszczyk: GODZINA. Kiedy i o której walka Fame MMA 17?

2023-02-03 17:09

O której godzinie walka Ferrari - Łaszczyk na Fame MMA 17? Walka wieczoru pierwszej gali w 2023 roku od kilku tygodni zapowiada się znakomicie. Choć dopiero to podczas drugiej konferencji pomiędzy zawodnikami mocno zawrzało. Amadeusz Roślik ujawnił brudy kontraktowe Kamila Łaszczyka, z których pięściarz musiał się z nich tłumaczyć. Na ten pojedynek czekają wszyscy fani freak-fightów, więc poznajcie szczegóły i przygotujcie się na ogromne uniesienia już teraz!

Spis treści

  1. Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Łaszczyk: godzina
  2. Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Łaszczyk: walka 2023

Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Łaszczyk: godzina rozpoczęcia starcia to jednocześnie start ogromnych emocji, na które kibice przygotowywali się przez kilka tygodni. Z pewnością nieco krócej do tego pojedynku szykował się samozwańczy władca piekieł, który jest pewny swoich umiejętności. Od początku uważa, że w boksie nie miałby szans z zawodowym pięściarzem, ale w formule MMA pokona go bez problemu. Łaszczyk również jest pewny swego i na każdym kroku przekonuje, że nie da szans swojemu przeciwnikowi. Z jednej strony mamy do czynienia z nieobliczalnością oraz doświadczeniem w MMA, a z drugiej z zawodowym podejściem do pojedynków. Lada chwila przekonamy się, która mocna strona przyda się bardziej! Godzina walki Ferrari Łaszczyk 2023 orientacyjnie jest znana. Kiedy i o której walka Fame MMA 17?

Fame MMA 17 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy 3.02.2023? [ROZPISKA]

Mirosław Okniński przed galą FAME MMA 17. Ferrari trenuje! "Jestem w szoku"

Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Łaszczyk: godzina

O której godzinie walka Ferrari Łaszczyk na Fame MMA 17? Oficjalne otwarcie gali nastąpi o godzinie 20:00. Przed walką wieczoru zobaczymy siedem pojedynków. Roślik vs Łaszczyk na żywo będzie przedostatnim wydarzeniem gali, więc odbędzie się około 23:30. Wszystko zależy jednocześnie od rozstrzygnięć w sześciu poprzednich starciach. 

Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Łaszczyk: walka 2023

Amadeusz Roślik wyzwał do pojedynku Kamila Łaszczyka będąc pewnym swoich umiejętności. Musiał zbić z wagi, bo starcie odbywa się w limicie do 77,1 kilogramów. Zawodowy pięściarz będzie ważyć około 66 kilogramów, więc pod tym wzgledem samozwańczy władca piekieł będzie mieć przewagę. Amadeusz Roślik ma na koncie siedem walk w Fame MMA, z czego cztery wygrał, a trzy wygrał. Jednocześnie doliczając pojedynek dla federacji High League ma cztery starcia z rzedu wygrane: z Mateuszem Gąsiewskim, Filipem Marcinkiem, Pawłem Bombą oraz Mariuszem Słońskim. Bilans Łaszczyka w MMA wynosi zero i debiutuje w zamkniętej klatce! Za to jego rekord bokserski wynosi 32-0-0 i może budzić respekt.

PPV Fame MMA 17 LIVE - TRANSMISJA Fame MMA STREAM [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

Sonda
Amadeusz Roślik - Kamil Łaszczyk: kto wygra?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE