Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał 14.05.2022?

i

Autor: FAME MMA Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał 14.05.2022?

Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał 14.05.2022?

2022-05-15 15:11

Wynik walki Fagata - Monika Kociołek 2022 to elektryzująca kwestia. Która z popularnych influencerek radzi sobie lepiej, jeśli chodzi o MMA? Obie ciężko i uczciwie przepracowały okres przygotowawczy, więc wiedzieliśmy, że czeka nas ciekawa walka. Tym bardziej ze względu na konflikt, jaki zrodził się kilka dni przed ich starciem.

Spis treści

  1. Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: wynik walki na Fame MMA 14
  2. Wynik walki Fagata - Monika Kociołek 14.05.2022

Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: wynik walki na Fame MMA 14. Kto wygrał 14.05.2022? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o wynik walki Fagata Monika Kociołek? Fame MMA 14 stała się atrakcyjna między innymi za sprawą tego gorącego pojedynku. Choć początkowo panie z kulturą i szacunkiem się do siebie odnosiły, to jednak wszystko zmieniło się podczas drugiej konferencji. Wówczas Monika Kociołek zagroziła Agacie Fąk, że wkrótce wszyscy dowiedzą się, jaka naprawdę jest Fagata. Faktycznie, filmik, który pojawił się w sieci wywołał spore kontrowersje i stał się głównym tematem dyskusji przez kanały commentary. Masza zdradziła sekrety Fagaty, z których może wynikać, iż była ze Stuu tylko dla pieniędzy.

Wyniki walk Fame MMA 14. Kto wygrał na Fame MMA 14? [WYNIKI]

EUROWIZJA - vlog nr 4

Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: wynik walki na Fame MMA 14

Wynik walki Fagata - Monika Kociołek na Fame MMA 14 ciekawi szczególnie fanów tych zawodniczek. Z jednej strony Fagata, która przegrała z Lexy Chaplin, a z drugiej strony debiutantka mająca aspiracje do walki z Martą Linkiewicz. Pojedynek tych influencerek jest umiejscowiony w karcie walk praktycznie na samej górze. W związku z tym będzie trzeba chwilę na niego zaczekać. 

Agata Fagata Fąk wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Wynik walki Fagata - Monika Kociołek 14.05.2022

  • I RUNDA: Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event

Pierwsze bomby z obu stron w pierwszych sekundach i chwila spokoju. Będzie próbować wykorzystać swój zasięg rąk Kociołek. Prawy mocny ze strony byłej członkini Teamu X i zachwiała się Fąk. Agata szuka skrócenia dystansu i nadziewa się na mocne uderzenia. 1:23 min do końca lewy prosty ze strony Fagaty i wycofana od tego momentu Monika Kociołek. Potężne ciosy zrobiły na niej wrażenie. Fagata cierpliwie szachowała swoją rywalkę. Fagata czuła krew i cały czas szła do przodu! Ewidentnie przejęła kontrolę i runda dla niej!

  • II RUNDA: Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event

Fagata nacierała na swoją rywalkę od początku drugiej rundy, ale 20 sekundzie Kociołek trafiła celnie w twarz. Odskoczyła głowa Fagaty, która nieustannie szła do przodu. Sprytnie ucieka Mona, która powoli traciła kontrolę nad pojedynkiem. Skutecznie skracała dystans Fąk, ale cały czas ruchliwa Kociołek. Ruszyła Fagata, ale po raz kolejny nadziała się na cios Moniki. Upadła, ale nie wykorzystała swojej szansy członkini Team X 2. Czuła te ciosy Monika Kociołek, jej twarz jest coraz bardziej rozbita!

  • III RUNDA: Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event

Fagata na początku trzeciej rundy celnie trafiła w twarz swojej rywalki. Narożnik pod dowództwem Przemka Szyszki cały czas podpowiada Agacie, żeby raz szła w prawo, a raz w lewo. Narożnik Moniki Kociołek natomiast mówi, że to właśnie Mona powinna zaczynać pierwsza akcję. Częściej w tej rundzie trafiała w twarz Fagata. 1:15 min do końca mocny lewy i prawy, który odczuła Kociołek! Twarz mocno już zakrwawiona. Polowała cały czas Agata Fąk, a Monika Kociołek marzyła o tym, by walka już się skończyła. 

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47