Adrian Polak Polański - Maksymilian Wiewiórka: WYNIK WALKI na Fame MMA 12. Kto wygrał?

2021-11-20 23:34
Adrian Polański
Autor: Tomasz Kudala/REPORTER

Wynik walki Adrian Polak Polański - Maksymilian Wiewiórka na Fame MMA 12 interesuje wszystkich fanów tego wydarzenia. Kto wygrał? Jaki był przebieg tej zaciętej rywalizacji? Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące pojedynku znajdziecie już teraz w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Adrian Polak Polański - Maksymilian Wiewiórka: wynik walki

Adrian Polak Polański - Maksymilian Wiewiórka: wynik walki na Fame MMA 12 interesuje wiele osób, które nie miały możliwości śledzić transmisji na żywo kultowego już wydarzenia sportowego. Tych postaci fanom polskiego YouTube'a z pewnością nie trzeba przedstawiać. Zarówno Adrian Polak Polański, jak i Maksymilian Wiewiórka mają na swoim koncie wiele sukcesów. Do tej pory Wiewiór miał na swoim koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę w MMA, natomiast Polak cztery wygrane i dwie przegrane. Kto wygrał tym razem? Sprawdźcie, komu poprawił się bilans walk!

Sonda
Kto wygra walkę na FAME MMA 12?

Adrian Polak Polański - Maksymilian Wiewiórka: wynik walki

Walka Polański - Wiewiórka była jedyną walką o pas tego wieczoru. Mistrzowski pas trafia do Wiewióra po jednogłośnej decyzji sędziów. 

WSZYSTKO O FAME MMA 12 | ESKA XD - Radio Eska #35
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze