Program rządowy  Łazienka plus dla seniorów z dotacją 4,5 tys. zł. Policja przestrzega - to oszustwo

i

Autor: Archiwum/Super Express Program rządowy "Łazienka plus" dla seniorów z dotacją 4,5 tys. zł. Policja przestrzega - to oszustwo

Kryminalne

Program rządowy "Łazienka plus" dla seniorów z dotacją 4,5 tys. zł. Policja przestrzega - to oszustwo

W ramach rządowego programu "Łazienka plus" z seniorką w jej domu próbował się umówić pewien mężczyzna. Kobieta zachowała na szczęście zimną krew i od razu powiadomiła policję, bowiem taki program, jak "Łazienka plus" nie istnieje.

Rządowy program "Łazienka plus" dla seniorów. On nie istnieje

Blisko 4,5 zł dla seniorów w ramach rządowego programu "Łazienka plus" - taką ofertę otrzymują starsze osoby od... no właśnie, od oszustów. Bowiem rzekomy program "Łazienka plus" nie istnieje, ale to nie przeszkadza oszustom próbować go wcisnąć starszym osobom i je oszukać przy okazji okradając ze wszystkich pieniędzy.

O oszustwie katowicka policja dowiedziała się od zaniepokojonej mieszkanki. Poinformowała ona policję, że przed chwilą oszuści usiłowali się z nią umówić na spotkanie w jej mieszkaniu, w ramach rządowego programu „Łazienka plus”. Oszust próbował ją przekonać, że w ramach programu będzie miała dofinansowanie na remont łazienki w kwocie 4,5 tys. zł. Jednak aby wniosek na dofinansowanie mógł zostać pozytywnie rozpatrzony, musi przyjść do niej do mieszkania i osobiście sprawdzić stan jej łazienki.

Kobieta nie dała się nabrać i wprost powiedziała, że jest oszustem a takiego programu rządowego zwyczajnie nie ma, a całą sprawę zgłosiła na policję. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE