Magda Gessler wróciła do Żnina

i

Autor: Dawid Piątkowski, Facebook/screen

Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler wróciła do Żnina. Czy rewolucje się udały? Emisji jeszcze nie było, ale pojawił się przeciek

2024-04-12 14:56

Magda Gessler, znana prowadząca programu o poprawianiu jakości restauracji, pod koniec ubiegłego roku pojawiła się w Kujawsko-Pomorskiem. Jesienią, zainteresowała się bydgoską restauracją, natomiast w grudniu udała się do Żnina. Jak widzieliśmy w mediach społecznościowych, w piątek (23 lutego) prowadząca „Kuchennych Rewolucji” wróciła do Baru Mój Schaboszczak. Z komentarzy pod postem Magdy Gessler możemy się domyślić, czy rewolucja się udała. Szczegóły poniżej.

Materiał został opublikowany w dniu 27 lutego 2024 r.

W Żninie przy ul. Browarowej znajduje się Bar Mój Schaboszczak. Jednak jeszcze do niedawna knajpa funkcjonowała pod zupełnie inną nazwą i wyglądała również nieco inaczej. Dwunastego grudnia ubiegłego roku miejsce to odwiedziła Magda Gessler i przeprowadziła w nim swoje rewolucje.

Do odnowionego lokalu udaliśmy się w czwartek, 1 lutego. Wówczas otrzymaliśmy nieoficjalną informację od pracowników, że miejsce przykuwa uwagę smakoszy z okolic, choć odcinek nie został jeszcze wyemitowany i nie przeszedł wizyty kontrolnej restauratorki (do czasu). Premiera sezonu, w którym ukaże się odcinek ze Żnina zaplanowana jest na 7. marca. Daty emisji odcinka jednak nie znamy. Spodziewać się jednak można, że będzie on wyemitowany późną wiosną ze względu na to, że rewolucje Magdę Gessler odbyły się w nim dopiero w grudniu.

Restauracja prezentuje się bardzo elegancko i przytulnie, jej wnętrze jest ciekawie urządzone. Na ścianach zawieszone są wałki i inne kuchenne akcesoria, pełniące funkcję ozdób. W czasie naszej wizyty w lutym, personel kuchni nadal nosił fartuchy z logo „Prymat”, znanego nam z telewizyjnego programu, co potwierdza, że Magda Gessler odwiedziła to miejsce niedawno.

W piątek, 23 lutego Magda Gessler wrzuciła relację w mediach społecznościowych informując, że właśnie jedzie do Żnina. Zajrzeliśmy na profil Baru Mój Schaboszczak i znaleźliśmy informację, że w piątek (23 lutego) lokal będzie nieczynny, za co właściciele przepraszają. Pod postem znalazły się komentarze typu „Czyżby Magda Gessler wróciła?”.

Magda Gessler

i

Autor: Facebook, screen

Tuż po tym na profilu restauratorki pojawiło się zdjęcie wykonane przy stoliku, a także na ściance Baru Mój Schaboszczak w Żninie. Pod spodem również znalazły się komentarze internautów. Na niektóre restauratorka postanowiła odpowiedzieć.

Szczególnie jeden z nich przykuwa uwagę. Jak pisze jedna z internautek „Szkoda, że te patelnie w tle są puste. Działa trochę negatywnie na podświadomość. Karmią tam czy nie…”. Tuż pod komentarzem znalazła się riposta Magdy Gessler, która postanowiła wstawić się za lokalem.

- Oj.. czerwień jest… energiczna i smaczna, a schabowy, który trafia z patelni ogromny 1 kg!!! - odpisała Magda Gessler.

Czy ten pochlebny komentarz o serwowanych daniach w lokalu oznacza, że „Kuchenne Rewolucje” w żnińskim lokalu się powiodły? Wszystkiego dowiemy się wkrótce!

Zobacz zdjęcia z Baru Mój Schaboszczak w Żninie

Karolina Bojar-Stefańska: kobieta też może być świetnym sędzią