EUROWIZJA 2024

Tak wygląda występ Polski na Eurowizji 2024! Pierwsza próba Luny za nami [GALERIA]

2024-04-27 16:02

Eurowizja 2024 zbliża się wielkimi krokami. W sobotę 27 kwietnia odbyły się pierwsze oficjalne próby przed wyczekiwanym konkursem, podczas których uczestnicy mogli zaśpiewać i przetestować swoje widowisko. Na szwedzkiej scenie nie zabrakło oczywiście reprezentantki Polski, czyli Luny i jej "The Tower".

Występ "Luny" na Eurowizji 2024 budzi sporo emocji. W końcu za kilka dni wszystkie oczy będą zwrócone właśnie w jej kierunku. Przypomnijmy, że tegoroczna Eurowizja odbywa się 7-11 maja, a pierwszego dnia będziemy świadkami pierwszych półfinałów, w których zobaczymy m.in. reprezentantów Chorwacji, Islandii, Finlandii, Ukrainy, Irlandii oraz Polski. Aktualnie trwają zaawansowane przygotowania do muzycznego widowiska i pierwsze próby, gdzie mogą zaprezentować się artyści z całą swoją zaplanowaną choreografią i wizualizacjami. Jedna z nich odbyła się w sobotę 27 kwietnia, podczas której zaprezentowała się polska artystka Luna ze swoim utworem "The Tower". 

Tak Luna wspiera LGBT+ przed Eurowizją 2024!

Eurowizja 2024 - pierwsza próba Luny

Wszystko wskazuje na to, że eurowizyjny występ Luny będzie naprawdę spektakularny. Całość jest utrzymana w spójnej szachowej atmosferze z elementami gry świateł. Artystka podczas występu na pierwszej próbie pojawia się na scenie wychodząc spomiędzy dwóch wielkich i toczących się neonowych wież szachowych. Na początku ubrana jest w błyszczącą czerwoną pelerynę ze spiczastymi ramionami, którą szybko ściąga. Pod nią kryje się już biała suknia z rogami. Podczas wykonu "The Tower" jest taki moment, kiedy kładzie się na podłodze z ekranów, a efekt wygląda jakby jeździła wtedy na czerwonym koniu. Dodajmy, że na scenie towarzyszą jej też trzy tancerki. Mają ukryte twarze i są w kolorze znowu czerwonym, ale i czarnym oraz białym. Poniżej możecie zapoznać się z kilkoma zdjęciami z próbnego występu piosenkarki oraz filmem!