Film

Tych bohaterów filmowych grało dwóch aktorów. Zauważyłeś zmianę? [GALERIA]

2024-04-12 14:56

Wielu aktorów przez lata zapisuje się w pamięci widzów jako nieodłączne elementy ulubionych produkcji filmowych i telewizyjnych. Jednak niekiedy z różnych powodów zdarza się, że muszą zrezygnować z ról, które już zaczęli kreować. Czasem gra aktorka jest na tak dobrym poziomie, że widzowie akceptują, iż ich ulubiona postać wygląda inaczej. Czasem jednak zmiany są nie do zaakceptowania i lepiej dla produkcji byłoby, gdyby postać została wycofana niż zastąpiona innym aktorem. Oto kilka przykładów aktorskich zmian, które zaskoczyły i zaintrygowały widzów. Zajrzyj do naszej galerii.

Niania Frania z Agnieszką Dygant w roli głównej, Harry Potter, seriale kręcone dla Netflixa czy polskie sitcomy z lat 90. W wielu z tych produkcji doszło do zmian w obsadzie.

Z różnych powodów aktorzy musieli zrezygnować z ról, które już zaczęli kreować. Czasem gra jest na tak dobrym poziomie, że widzowie akceptują, iż ich ulubiona postać wygląda inaczej. W niektórych przypadkach zmiany wyszły nawet na lepsze, a bohater, który zbytnio się nie wyróżniał, w „rękach” innego aktora stał się jedną z ulubionych postaci widzów.

Zdarzają się też przypadki, kiedy zmiany są tak drastyczne, że lepiej dla produkcji byłoby, gdyby postać została wycofana niż zastąpiona innym aktorem.

Oto kilka przykładów aktorskich zmian, które zaskoczyły i zaintrygowały widzów oraz budziły dyskusje na temat interpretacji postaci. Zajrzyj do naszej galerii.

Śmierć Polaka w Strefie Gazy. "To nie był przypadek" Ekspert ds. Izraela Michał Wojnarowicz